Rozwiń swój biznes
online korzystając
z mojego zestawienia zawierającego kilkadziesiąt wybranych
grup na FB!

Pobierz bezpłatniePobierając materiał wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Rozwijalnia Kobiet Anna Diller z siedzibą w Błażejewku ul. Kasztanowa 6 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

W czym pomoże Ci to zestawienie grup: rozwojowych, biznesowych, kobiecych?

Dotrzesz do potencjalnych klientów

Dotrzesz z tym co robisz do wyselekcjonowanych grup potencjalnych klientów i partnerów do współpracy i będziesz mógł z nimi budować relacje

Zaprezentujesz swoją działalność

Zaprezentujesz to czym się zajmujesz w gronie innych przedsiębiorców lub osób zainteresowanych rozwojem osobistym

Uzyskasz opinie innych na temat tego co robisz

Dzięki uzyskanym opiniom będziesz mógł dostosować swoją ofertę produktów czy usług do potrzeb potencjalnych klientów

Opublikujesz swoje transmisje na żywo

W większości grup z zestawienia będziesz mógł opublikować swoje transmisje na żywo dzięki czemu rozwiniesz swoją społeczność

AUTORKA

Anna Diller

Założycielka Rozwijalni Kobiet – społeczności, w której spotkaniach na żywo oraz online wzięło udział wiele tysięcy przedsiębiorczych kobiet z Wielkopolski. Trener. Autorka książki „Rozwiń skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą” oraz Programu Mastermind on-line, w którym pomaga przedsiębiorcom budować markę osobistą. Przez 4 lata rozwijała markę z branży eko, gdzie zarządzała zespołem ponad 1600 osób.

Wszystkie jej projekty łączy jedna misja - wspieranie kobiet w rozwoju ich biznesów.

Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.
Chcesz skuteczniej docierać do nowych klientów w internecie?
Myślisz o stworzeniu własnej społeczności dla kobiet? Marzy Ci się stworzenie pierwszego produktu online? Umów się na 30 min bezpłatną konsultację biznesową ze mną.
Nie dziękuję
Ribbon
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin