ODBIERZ BEZPŁATNY PREZENT!

Moją książkę "Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą"

(nawet jeśli dopiero startujesz ze swoim biznesem)

W czym może Tobie pomóc ta książka?

Przełamiesz swoje blokady i pokażesz światu Twoją wartość i wartość Twojego biznesuDokonasz analizy swoich możliwości i zaczniesz świadome kreować własny wizerunek


Skorzystasz z porad i doświadczeń ekspertów, którzy tworzyli swoje marki od podstaw

Dzięki uzyskanym opiniom będziesz mógł dostosować swoją ofertę produktów czy usług do potrzeb potencjalnych klientów

Wybierzesz spośród praktycznych narzędzi te, które najlepiej pasują do Ciebie i twoich potrzeb

W większości grup z zestawienia będziesz mógł opublikować swoje transmisje na żywo dzięki czemu rozwiniesz swoją społeczność

O autorce

Mentorka kobiecych biznesów, założycielka Rozwijalni Kobiet. Wspiera kobiety w budowaniu marki w internecie oraz tworzeniu własnych społeczności. Pokazuje jak dzięki odpowiednim działaniom, zarabiać więcej w swoim biznesie i czerpać z niego większą satysfakcję.
8 lat temu rzuciła etat, którego nie znosiła i poszła za głosem swojej intuicji - stworzyła społeczność o nazwie Rozwijalnia Kobiet, bez pieniędzy, bogatego męża czy znanego nazwiska. W spotkaniach biznesowych jej społeczności wzięło już udział ponad 5 tys. właścicielek firm a uczestniczki jej szkoleń, kursów online, spotkań networkingowych zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych.

 
Aby inspirować kobiety do rozwijania skrzydeł w swoich biznesach występowała jako prelegentka wielu wydarzeń rozwojowych w Polsce oraz za granicą oraz napisała książkę „Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą”. Społeczność dla przedsiębiorczych Polek, którą stworzyła online (na FB i Instagramie) liczy wiele tysięcy osób, które aktywnie włączają się w podejmowane przez nią projekty.

 
W 2023 roku została jedną z 12 kobiet w Polsce, która została wyróżniona w konkursie POLKI za swoje działania na rzecz kobiet. Prywatnie jest pasjonatką podróży po świecie, mamą 2 nastolatków, niepoprawną optymistką.

50% Complete

ODBIERZ SWÓJ BONUS

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link z dostępem do zestawienia?

Pobierając materiał wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Rozwijalnia Kobiet Anna Diller z siedzibą Błażejewko ul. Kasztanowa 6 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienie danych.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.
Page Created with OptimizePress