Mastermind na Cyprze – Anna Diller

Mastermind na Cyprze

MASTERMIND BIZNESOWY 
NA CYPRZE 13-18.11.2023r

Spędź 6 dni na Cyprze w towarzystwie Anny Diller - mentorki i założycielki Rozwijalni Kobiet oraz innych właścicielek firm. 

Wróć z nowymi pomysłami biznesowymi, konkretnymi rozwiązaniami oraz masą zdjęć i materiałów wideo by promować swój biznes.


MASZ WRAŻENIE, ŻE:

Pracujesz od rana do wieczora w swoim biznesie (czasem kosztem najbliższych), ale efekty finansowe nie są takie jakie byś chciała?


Twój biznes działa i przynosi Tobie pieniądze tylko wtedy kiedy pracujesz i osobiście czuwasz aby wszystko było OK?


Coraz częściej brakuje Ci wiary w siebie i w swój biznes i zastanawiasz się czy to wszystko ma sens?


Twoja konkurencja działa aktywnie w Internecie, tworzy szkolenia, kursy online a Ty nie wiesz jak się   zabrać aby na tym zarobić?


Chciałabyś mieć wokół siebie więcej osób o podobnych pasjach, takich którzy będą Ci ufać i kupować Twoje produkty i usługi?


Wiesz, że powinnaś być ze swoim biznesem bardziej widoczna w social mediach, ale nie możesz się przełamać aby to zrobić?


       TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE CORAZ CZĘŚCIEJ WĄTPISZ WE WŁASNE SIŁY I ZASTANAWIASZ SIĘ CZY ZAŁOŻENIE SWOJEJ FIRMY TO BYŁ DOBRY POMYSŁ?

Doskonale Cię rozumiem! Jeszcze kilka lat temu miałam podobnie. Zapieprzałam od rana do wieczora. Ledwo wystarczało mi na rachunki i o mały włos a rzuciłabym to wszystko w cholerę i wróciła na etat, którego nie znosiłam. Miałam wtedy 2 wyjścia: poddać się albo zawalczyć o to by Rozwijalna Kobiet stała się dochodowym biznesem. Jak się pewnie domyślasz, wybrałam drugie rozwiązanie i „dzięki” pandemii zaczęłam rozwijać zwój biznes online. 

Stworzyłam szkolenia i kursy online. Dodałam do swojej oferty różne produkty dla różnych typów klienta. Przekazałam pewne zadania innym osobom a z niektórych całkowicie zrezygnowałam. Dzięki temu przestałam walczyć o przetrwanie a zaczęłam zarabiać kilkukrotnie więcej niż dotychczas, jednocześnie pracując mniej i mając więcej czasu dla rodziny, przyjaciół oraz na swoje przyjemności.

         TY TEŻ ZASŁUGUJESZ NA TO ABY TWÓJ BIZNES WYGLĄDAŁ INACZEJ!
DLATEGO WŁAŚNIE ZAPRASZAM CIĘ NA MASTERMIND NA CYPRZE.

KIM JESTEM?

Nazywam się Anna Diller. Jestem mentorką, trenerką, założycielką Rozwijalni Kobiet - społeczności na żywo i online, w której wspieram kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów

7 lat temu rzuciłam etat, którego nie znosiłam i poszłam za głosem swojej intuicji - stworzyłam społeczność o nazwie Rozwijalnia Kobiet, bez pieniędzy, bogatego męża czy znanego nazwiska. W spotkaniach mojej społeczności wzięło już udział ponad 5 tys. właścicielek firm. 

Uczestniczki moich szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie kilkadziesiąt nowych projektów biznesowych i społecznych. W prowadzonych przeze mnie grupach Mastermind dot. budowania marki osobistej wzięło udział ponad 100 przedsiębiorczych kobiet. 

Aby inspirować kobiety do działania występowałam jako prelegentka wielu wydarzeń rozwojowych w Polsce np. „Życie bez Ograniczeń” oraz napisałam książkę „Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą”.

Społeczność, którą stworzyłam online (na FB i Instagramie) liczy wiele tysięcy osób, które aktywnie włączają się w podejmowane przeze mnie projekty oraz kupują moje produkty i usługi.

Aby jeszcze lepiej wspierać kobiety w rozwoju ukończyłam „Szkołę Mentorów”, „Akademię Trenera” oraz „Kreowanie Wizerunku” a także dziesiątki szkoleń rozwojowych, biznesowych oraz kursów online.

CO ZYSKASZ, JEŚLI POJEDZIESZ Z NAMI NA CYPR?

Dzięki udziałowi w 4 dwugodzinnych sesjach mastermind z innymi właścicielkami firm zyskasz nowe rozwiązania biznesowe by skuteczniej działać w swojej firmie


Nawiążesz relacje z innymi przedsiębiorczymi dziewczynami co z pewnością zaowocuje wspólnymi projektami biznesowymi na żywo lub online w przyszłości.


W rajskiej scenerii Cypru będziesz mogła zrobić setki zdjęć i nagrać masę materiałów marketingowych by po powrocie promować swój biznes.


Zyskasz inną perspektywę i zobaczysz, że prowadzenie biznesu może być bardziej przyjemne i przynosić więcej pieniędzy jeśli wiesz jak się za to zabrać.


CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO W TRAKCIE NASZEGO WYJAZDU 13-18 LISTOPADA?

Biznesowa burza mózgów

Weźmiesz udział w 4 dwugodzinnych sesjach mastermind z innymi właścicielkami firm i zyskasz nowe rozwiązania biznesowe by skuteczniej działać w swojej firmie

Networking

Nawiążesz relacje z innymi przedsiębiorczymi dziewczynami co z pewnością zaowocuje wspólnymi projektami biznesowymi 

Zdjęcia i filmy

W rajskiej scenerii Cypru będziesz mogła zrobić setki zdjęć i nagrać masę materiałów marketingowych by po powrocie promować swój biznes

Zwiedzanie Cypru

Weźmiesz udział w 2 wycieczkach z przewodnikiem: rejsie statkiem na rajską Blue Lagoon oraz na cudny Półwysep Akamas

Relaks przy basenie

Wypijesz pysznego drinka i zrelaksujesz się przy basenie lub pod palmami nad brzegiem morza dzięki czemu poczujesz, że naprawdę żyjesz!

Inna perspektywa

Zyskasz inną perspektywę i zobaczysz, że prowadzenie biznesu może być bardziej przyjemne i przynosić więcej pieniędzy jeśli wiesz jak się za to zabrać.

GDZIE BĘDZIEMY NOCOWAĆ I SPĘDZAĆ CZAS?

Będziemy nocować w niezwykłym 5 gwiazdkowym hotelu z basenem tuż nad brzegiem morza - Coral Beach Hotel &Resort (https://coral.com.cy/)

O poranku powita nas szum morza i widok palm. Dzień zaczniemy od pysznego śniadania w klimatycznej hotelowej restauracji.

Będziemy nocować w komfortowych pokojach 2 osobowych z pięknym widokiem na morze lub góry.

Czas wolny będziemy spędzać przy tym pięknym basenie lub na plaży pod palmami popijając pysznego drinka i kosztując lokalnych potraw. 

Spójrz na tę boską scenerię! Chciałabyś tam być razem z nami?

Przy hotelu oraz w trakcie wycieczek po Cyprze będziesz mogła zrobić setki zjawiskowych zdjęć oraz filmów, które po powrocie wykorzystasz w swoim biznesie.

OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

Dlaczego warto kupić kurs?

   Dzięki uczestnictwu w kursie wiem jak organizować spotkania na żywo i on line. Wiem też jak ważne w rozwoju biznesu są social media. Poznałam też zasady dotyczące tworzenia grup na FB i programy pomocne w działaniach online. Plusem kursu jest to, że każdy temat omówiony jest od podstaw oraz zawiera zeszyt ćwiczeń. Bardzo wartościowe są też cotygodniowe spotkania online, w trakcie których istnieje możliwość zadania pytań. 

Wiedza, którą nabyłam w trakcie kursu przyczyniła się do tego, że zorganizowałam w swoim sklepie z bielizną pierwsze spotkanie dla klientek „Pidżama Party”. Uczestniczki wyszły zachwycone a ja już planuję kolejne spotkania.

Daria Szczepaniak

sklep z bielizną Darii Dar

Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” dowiedziałam się: jak promować spotkania na żywojak pozyskiwać partnerów do współpracy, jak prowadzić grupy na FB, jak łączyć mlm z własną społecznością oraz jak wykorzystać program Get Response do działań online. Dużym plusem kursu jest to, że zawiera zadania, materiały pdf i mnóstwo przykładów

Dziękuję za wszystkie techniczne tipy, mnóstwo wskazówek jak działać online, uporządkowaną wiedzę w pigułce.  Dla mnie kurs BOMBA 

Katarzyna Poloszyk

branża wellness

Dzięki udziałowi w kursie dowiedziałam się jak dotrzeć do nowych klientów oraz jak sie wyróżnić na rynku. Materiał jest bardzo konkretny, zawiera ogrom przydatnych wskazówek, jest obszerny, ale nie przytłacza. 

 Kurs "Jak zbudować własną społeczność" jest idealnie opracowany dla początkujących w działaniach online. Zawiera ogrom przydatnych wskazówek, rzetelne informacje i konkretne rozwiązania. 

Alina Iwanucha

florystka

  Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” poznałam grono wspaniałych kobiet, zmobilizowałam się do wzięcia udziału w spotkaniu Rozwijalni. Dojrzewam też do tego aby wprowadzić zmiany w swoim biznesie. 

W trakcie kursu zdobyłam maksymalną ilość wiedzy w minimalnym czasie. Zadania domowe mobilizowały mnie do tego aby iść dalej i aby krok po kroku budować własną społeczność. Dziękuję za poświęcony czas podczas cotygodniowych spotkań na zoomie:-)

Romana Dąbrowska

branża wellness

CZY WARTO DO NAS DOŁACZYĆ? ZOBACZ OPINIE O PRACY ZE MNĄ


Mentoring z Anią dał mi mnóstwo nowych pomysłów oraz jeszcze większą wiarę w mój biznes. Dzięki inspiracji Ani zorganizowałam kilka warsztatów dla kobiet w Poznaniu na temat pielęgnacji oraz makijażu. Z każdą kolejną edycją warsztaty maja coraz większe zainteresowanie.

Wdrożyłam wiele pomysłów dotyczących warsztatów, dzięki którym uczestniczki nie tylko wychodzą ze spotkań zachwycone, ale też zostają moimi klientkami. W trakcie mentoringu moja pewność siebie zdecydowanie wzrosła. Dzięki temu podejmuję coraz śmielsze wyzwania dotyczące mojego projektu co przekłada się na rozwój mojego zespołu w branży mlm.

Dzięki wskazówkom Ani treści, które publikuję w social mediach mają coraz większy zasięg a LIVE-y, które prowadzę cyklicznie, coraz większą oglądalność. Wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną, ale wiem jakie działania mam podejmować aby mój biznes rozwijał się z miesiąca na miesiąc.

Sylwia Tomalczyk, branża beauty


„Dołączając do mentoringu z Ania nie do końca wiedziałam czego się spodziewać , bardziej chodziło o moje nastawienie , bo nie byłam pewna, jakich zmian oczekuje ale wiedziałam , ze efekty naszej współpracy przyniosą owoce. Nie czułam stresu kontynuując działalność jednoosobową prowadząc gabinet kosmetyczny na Islandii ponieważ Ania cały czas mnie wspierała i ciagle w mojej głowie pojawiały się nowe pomysły. Zaczęłam wdrażać je w życie z czego jestem ogromnie dumna, choć na początku miałam obawy czy dam sobie radę. Zorganizowałam przyjęcie dla moich klientów w nowym miejscu, w którym świadczę usługi kosmetyczne. Atmosfera była niesamowita dlatego niebawem planuję organizować kolejne wydarzenia. Oprócz tego dzięki inspiracji Ani planuję już niebawem organizować cykliczne spotkania rozwojowe dla Polek w Reykiawiku aby mieć wokół siebie więcej niesamowitych kobiet oraz aby docierać z tym co robię jeszcze dalej. Dzięki mentoringowi dojrzałam również do poszerzenia oferty swoich usług.
Ania przez cały czas naszej wspólnej pracy dodawała mi skrzydeł. po każdym naszym spotkaniu miałam tysiąc nowych pomysłów (i zadań domowych…). Dziękuje kochana. Nic się nie dzieje bez przyczyny Akurat wtedy, kiedy nie wiedziałam co robić ze swoim biznesem, trafiłam na Ciebie i teraz każdego dnia dziękuje sobie, ze skorzystałam z tej szansy i cieszę się każdego poranka kiedy idę do swojego ulubionego miejsca pracy - gdzie godziny upływają bardzo szybko i przyjemnie”

Marta Chałkowska, kosmetolog, 


„Mentoring z Anią pokazał mi, że pewne rzeczy w biznesie po prostu muszą być zrobione, jeśli chcesz go rozwijać i nie stać w miejscu. Nie ma zmiłuj
Nauczyłam się, jak powstają kolejne kroki lejka sprzedażowego, jak tworzyć ofertę sprzedaży moich usług, zorganizowałam na żywo pierwsze i kolejne warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży, zaczęłam prowadzić z klientami trening mentalny online. Dzięki mentoringowi Ani przeprowadziłam mojego pierwszego i kolejnego lIVE-a, co jeszcze kilka miesięcy wydawało mi się nierealne. Ania pomogła mi także usystematyzować działania biznesowe, podpowiedziała z kim warto wejść we współpracę, aby rozwijać swój biznes.

 
Wiele działań jeszcze przede mną, ale wiem jakie kroki warto zrobić aby docierać do nowych klientów. Jednocześnie już niebawem planuję stworzyć listę mailingową, a w głowie kiełkują mi nowe pomysły na warsztaty, które chcę wdrożyć w życie już w najbliższych tygodniach”. Polecam pracę z Anią tym osobą, które lubią konkrety”

Marcelina Radzikowska, trener mentalny

ILE KOSZTUJE TEN WYJAZD?


TYLKO 8 WOLNYCH MIEJSC  W GRUPIE !
PŁATNOŚĆ  ZA WYJAZD W 3 RATACH

3990 zł

Cena obejmuje:

5 noclegów ze śniadaniem w hotelu 5*
z basenem nad brzegiem morza
4 dwugodzinne spotkania mastermind z innymi właścicielkami firm pod okiem mentorki - Anny Diller
30 min indywidualną konsultację biznesową
z Anną Diller pod koniec wyjazdu 
Rejs statkiem na Blue Lagoom oraz wycieczka z przewodnikiem na Półwysep Akamas
Nielimitowany relaks przy pięknym basenie 
Wieczorna integracja + networking
Transfer z lotniska w obie strony

Uwaga! 

Cena nie obejmuje biletu lotniczego (w obie strony około 500-600 zł z Poznania do Pafos. Ceny z innych miast w Polsce/miast w Europie są podobne). 

Jeśli chcesz dołączyć bilet kupimy wspólnie na stronie Ryanair.

W ZWIĄZKU ZOGRANICZONĄ LICZBĄ MIEJSC DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !

      DOŁACZ DO GRONA 8 KOBIET, KTÓRE Z MOJĄ POMOCĄ ROZWINĄ SKRZYDŁA W SWOIM BIZNESIE W 2023 ROKU. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeszcze się zastanawiasz?

Możesz czekać kolejny rok lub dwa na lepszy moment! Ale czy to coś zmieni w Twoim biznesie?

 Nie sądzę. Podejmij decyzję, dołącz do Masterminda na Cyprze: zdobądź nowe pomysły, zyskaj konkretne rozwiązania biznesowe i motywację do działania.


© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Chcesz dołaczyć? Wypełnij zgłoszenie

Skontaktuję się z Tobą w ciągu kilku dni

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.