Mastermind na Cyprze - Anna Diller

Mastermind na Cyprze

MASTERMIND BIZNESOWY 
NA CYPRZE
6-13.04.2024r

Spędź 7 dni na Cyprze w towarzystwie Anny Diller - mentorki i założycielki Rozwijalni Kobiet oraz innych właścicielek firm. 

Wróć z nowymi pomysłami biznesowymi, konkretnymi rozwiązaniami oraz masą zdjęć i materiałów wideo by promować swój biznes.


MASZ WRAŻENIE, ŻE:

Pracujesz od rana do wieczora w swoim biznesie (czasem kosztem najbliższych), ale efekty finansowe nie są takie jakie byś chciała?


Twój biznes działa i przynosi Tobie pieniądze tylko wtedy kiedy pracujesz i osobiście czuwasz aby wszystko było OK?


Coraz częściej brakuje Ci wiary w siebie i w swój biznes i zastanawiasz się czy to wszystko ma sens?


Twoja konkurencja działa aktywnie w Internecie, tworzy szkolenia, kursy online a Ty nie wiesz jak się   zabrać aby na tym zarobić?


Chciałabyś mieć wokół siebie więcej osób o podobnych pasjach, takich którzy będą Ci ufać i kupować Twoje produkty i usługi?


Wiesz, że powinnaś być ze swoim biznesem bardziej widoczna w social mediach, ale nie możesz się przełamać aby to zrobić?


       TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE CORAZ CZĘŚCIEJ WĄTPISZ WE WŁASNE SIŁY I ZASTANAWIASZ SIĘ CZY ZAŁOŻENIE SWOJEJ FIRMY TO BYŁ DOBRY POMYSŁ?

Doskonale Cię rozumiem! Jeszcze kilka lat temu miałam podobnie. Zapieprzałam od rana do wieczora. Ledwo wystarczało mi na rachunki i o mały włos a rzuciłabym to wszystko w cholerę i wróciła na etat, którego nie znosiłam. Miałam wtedy 2 wyjścia: poddać się albo zawalczyć o to by Rozwijalna Kobiet stała się dochodowym biznesem. Jak się pewnie domyślasz, wybrałam drugie rozwiązanie i „dzięki” pandemii zaczęłam rozwijać zwój biznes online. 

Stworzyłam szkolenia i kursy online. Dodałam do swojej oferty różne produkty dla różnych typów klienta. Przekazałam pewne zadania innym osobom a z niektórych całkowicie zrezygnowałam. Dzięki temu przestałam walczyć o przetrwanie a zaczęłam zarabiać kilkukrotnie więcej niż dotychczas, jednocześnie pracując mniej i mając więcej czasu dla rodziny, przyjaciół oraz na swoje przyjemności.

         TY TEŻ ZASŁUGUJESZ NA TO ABY TWÓJ BIZNES WYGLĄDAŁ INACZEJ!
DLATEGO WŁAŚNIE ZAPRASZAM CIĘ NA MASTERMIND NA CYPRZE.

KIM JESTEM?

Nazywam się Anna Diller. Jestem mentorką, trenerką, założycielką Rozwijalni Kobiet - społeczności na żywo i online, w której wspieram kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów

7 lat temu rzuciłam etat, którego nie znosiłam i poszłam za głosem swojej intuicji - stworzyłam społeczność o nazwie Rozwijalnia Kobiet, bez pieniędzy, bogatego męża czy znanego nazwiska. W spotkaniach mojej społeczności wzięło już udział ponad 5 tys. właścicielek firm. 

Uczestniczki moich szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie kilkadziesiąt nowych projektów biznesowych i społecznych. W prowadzonych przeze mnie grupach Mastermind dot. budowania marki osobistej wzięło udział ponad 100 przedsiębiorczych kobiet. 

Aby inspirować kobiety do działania występowałam jako prelegentka wielu wydarzeń rozwojowych w Polsce np. „Życie bez Ograniczeń” oraz napisałam książkę „Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą”.

Społeczność, którą stworzyłam online (na FB i Instagramie) liczy wiele tysięcy osób, które aktywnie włączają się w podejmowane przeze mnie projekty oraz kupują moje produkty i usługi.

Aby jeszcze lepiej wspierać kobiety w rozwoju ukończyłam „Szkołę Mentorów”, „Akademię Trenera” oraz „Kreowanie Wizerunku” a także dziesiątki szkoleń rozwojowych, biznesowych oraz kursów online.

CO ZYSKASZ, JEŚLI POJEDZIESZ Z NAMI NA CYPR?

Dzięki udziałowi w 5 dwugodzinnych sesjach mastermind z innymi właścicielkami firm zyskasz nowe rozwiązania biznesowe by skuteczniej działać w swojej firmie


Nawiążesz relacje z innymi przedsiębiorczymi dziewczynami co z pewnością zaowocuje wspólnymi projektami biznesowymi na żywo lub online w przyszłości.


W rajskiej scenerii Cypru cudownie spędzisz czas. Będziesz też mogła zrobić setki zdjęć i nagrać masę materiałów marketingowych by po powrocie promować swój biznes.


Zyskasz inną perspektywę i zobaczysz, że prowadzenie biznesu może być bardziej przyjemne i przynosić więcej pieniędzy jeśli wiesz jak się za to zabrać.


CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO W TRAKCIE NASZEGO WYJAZDU 6-13 KWIETNIA 2024 ROKU?

Biznesowa burza mózgów

Weźmiesz udział w 5 dwugodzinnych sesjach mastermind z innymi właścicielkami firm i zyskasz nowe rozwiązania biznesowe by skuteczniej działać w swojej firmie

Networking

Nawiążesz relacje z innymi przedsiębiorczymi dziewczynami co z pewnością zaowocuje wspólnymi projektami biznesowymi 

Zdjęcia i filmy

W rajskiej scenerii Cypru będziesz mogła zrobić setki zdjęć i nagrać masę materiałów marketingowych by po powrocie promować swój biznes

Zwiedzanie Cypru

Weźmiesz udział  w wycieczce z przewodnikiem: rejsie statkiem na rajską Blue Lagoon oraz na cudny Półwysep Akamas a także weźmiesz udział w cypryjskim pikniku z degustacją lokalnych przysmaków.

Relaks przy basenie

Wypijesz pysznego drinka i zrelaksujesz się przy basenie lub pod palmami nad brzegiem morza dzięki czemu poczujesz, że naprawdę żyjesz!

Inna perspektywa

Zyskasz inną perspektywę i zobaczysz, że prowadzenie biznesu może być bardziej przyjemne i przynosić więcej pieniędzy jeśli wiesz jak się za to zabrać.

ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO W TRAKCIE POPRZEDNIEGO MASTERMINDA NA CYPRZE

GDZIE BĘDZIEMY NOCOWAĆ I SPĘDZAĆ CZAS?

Będziemy nocować w prywatnej, luksusowej willi z basenem nieopodal morza. O poranku powita nas szum morza i widok palm. Dzień zaczniemy od pysznego śniadania na bazie lokalnych specjałów. Będziemy nocować w komfortowych pokojach 2 osobowych z pięknym widokiem. Czas wolny będziemy spędzać przy tym pięknym basenie lub na plaży pod palmami i kosztując lokalnych potraw.

OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

Dlaczego warto kupić kurs?

   Dzięki uczestnictwu w kursie wiem jak organizować spotkania na żywo i on line. Wiem też jak ważne w rozwoju biznesu są social media. Poznałam też zasady dotyczące tworzenia grup na FB i programy pomocne w działaniach online. Plusem kursu jest to, że każdy temat omówiony jest od podstaw oraz zawiera zeszyt ćwiczeń. Bardzo wartościowe są też cotygodniowe spotkania online, w trakcie których istnieje możliwość zadania pytań. 

Wiedza, którą nabyłam w trakcie kursu przyczyniła się do tego, że zorganizowałam w swoim sklepie z bielizną pierwsze spotkanie dla klientek „Pidżama Party”. Uczestniczki wyszły zachwycone a ja już planuję kolejne spotkania.

Daria Szczepaniak

sklep z bielizną Darii Dar

Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” dowiedziałam się: jak promować spotkania na żywojak pozyskiwać partnerów do współpracy, jak prowadzić grupy na FB, jak łączyć mlm z własną społecznością oraz jak wykorzystać program Get Response do działań online. Dużym plusem kursu jest to, że zawiera zadania, materiały pdf i mnóstwo przykładów

Dziękuję za wszystkie techniczne tipy, mnóstwo wskazówek jak działać online, uporządkowaną wiedzę w pigułce.  Dla mnie kurs BOMBA 

Katarzyna Poloszyk

branża wellness

Dzięki udziałowi w kursie dowiedziałam się jak dotrzeć do nowych klientów oraz jak sie wyróżnić na rynku. Materiał jest bardzo konkretny, zawiera ogrom przydatnych wskazówek, jest obszerny, ale nie przytłacza. 

 Kurs "Jak zbudować własną społeczność" jest idealnie opracowany dla początkujących w działaniach online. Zawiera ogrom przydatnych wskazówek, rzetelne informacje i konkretne rozwiązania. 

Alina Iwanucha

florystka

  Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” poznałam grono wspaniałych kobiet, zmobilizowałam się do wzięcia udziału w spotkaniu Rozwijalni. Dojrzewam też do tego aby wprowadzić zmiany w swoim biznesie. 

W trakcie kursu zdobyłam maksymalną ilość wiedzy w minimalnym czasie. Zadania domowe mobilizowały mnie do tego aby iść dalej i aby krok po kroku budować własną społeczność. Dziękuję za poświęcony czas podczas cotygodniowych spotkań na zoomie:-)

Romana Dąbrowska

branża wellness

CZY WARTO DO NAS DOŁACZYĆ? ZOBACZ OPINIE O POPRZEDNIEJ EDYCJI MASTERMINDA NA CYPRZE:


To były szalone, ale bardzo wartościowe dni. Było słońce, palny, morze. Było smakowite jedzonko! Ale przede wszystkim był to doskonały pomysł Ani! Zorganizowała wartościowy mastermind. Ja poznałam cudowne babki! Dzięki naszym spotkaniom mam nowe pomysły. Aniu, 

Dziewczyny - byłyście niskie w każdej dziedzinie! A cypryjska Marzena… Pokazała zupełnie nowy Cypr i dała cenne wskazówki do mojego biznesu!

(Małgorzata Kaszuba, wspiera kobiety po rozwodzie)


To był cudowny czas. Poznałam wspaniałe Dziewczyny, burze mózgów, wymiana doświadczeń biznesowych, nowe pomysły, rewelacyjne wycieczki... A to wszystko w cudownym otoczeniu i piękna słoneczna pogoda . Wyjechałam z Cypru m. in. z pomysłem na zorganizowanie warsztatów dla rodziców i uporządkowania swoich SM

(Marcelina Radzikowska, trener mentalny)


Ten projekt wspaniale połączył rozmowy biznesowe z wypoczynkiem, był okazją poznania wspaniałych kobiet przedsiębiorczych i porozmawiania o swoich biznesowych wyzwaniach, a to wszystko... na słonecznym pięknym Cyprze

(Joanna Bogielczyk, ekspertka od budowania marki na Instagramie)


Mastermind na Cyprze to cudownie spędzony czas. 

Miałam okazję poznać wspaniałe dziewczyny, pozwiedzać, wygrzać się na słońcu oraz popływać w morzu. Wieczorami zaś dostawałam od dziewczyn wiele cennych porad dotyczących mojego biznesu. 
To był niezapomniany pobyt.


(Justyna Wujewska, Wesołe Pierniki)


Mastermind na Cyprze to okazja do tego żeby nie tylko spotkać grupę cudownych dziewczyn i zdobyć nowe pomysły biznesowe, ale też przestrzeń aby spotkać samą siebie oraz zrobić cudowne zdjęcia uczestniczkom wyjazdu.


(Zuzanna Statucka, kobieca fotografka)


To był pięknie spędzony czas. Mastermind oraz nowe inspiracje biznesowe zmotywowały mnie również do zorganizowania Sylwestra na Cyprze, poznanie tak różnych kobiet a zarazem mega wyjątkowych to cenniejsze niż złoto w dzisiejszych czasach dziękuje Aniu za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś i zorganizowałaś swój pierwszy Mastermind na Cyprze

(Marzena Adamowicz, organizatorka kobiecych wyjazdów)

ILE KOSZTUJE TEN WYJAZD?


TYLKO 8 WOLNYCH MIEJSC  W GRUPIE !

cena: 4490 zł

Cena obejmuje:

6 noclegów z pysznymi śniadaniami w prywatnej, luksusowej willi z basenem
5 dwugodzinnych spotkań mastermind z innymi właścicielkami firm pod okiem mentorki 
30 min indywidualną konsultację biznesową
z mentorką - Anną Diller w trakcie wyjazdu 
wycieczka po Cyprze z przewodnikiem: rejs statkiem na Blue Lagoom oraz  na Półwysep Akamas
Piknik nad brzegiem morza z degustacją cypryjskich specjałów oraz win
Wieczorna integracja + impreza + karaoke 
Transfer z lotniska w obie strony

Cena nie obejmuje biletu lotniczego (w obie strony około 600-800 zł z Poznania do Pafos. Jeśli chcesz dołączyć bilet kupimy wspólnie na stronie Ryanair.

PŁATNOŚ ZA WYJAZD W 3 RATACH: PŁATNYCH W LUTYM MARCU ORAZ KWIETNIU 2024 ROKU

      DOŁACZ DO GRONA 8 KOBIET, KTÓRE Z MOJĄ POMOCĄ ROZWINĄ SKRZYDŁA W SWOIM BIZNESIE W 2024 ROKU. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeszcze się zastanawiasz ?Zobacz wideo!

Możesz czekać kolejny rok lub dwa na lepszy moment! Ale czy to coś zmieni w Twoim biznesie?

Nie sądzę. Podejmij decyzję, dołącz do Masterminda na Cyprze: zdobądź nowe pomysły, zyskaj konkretne rozwiązania biznesowe i motywację do działania.


© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Chcesz dołaczyć? Wypełnij zgłoszenie

Skontaktuję się z Tobą w ciągu kilku dni

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.
Chcesz skuteczniej docierać do nowych klientów w internecie?
Myślisz o stworzeniu własnej społeczności dla kobiet? Marzy Ci się stworzenie pierwszego produktu online? Umów się na 30 min bezpłatną konsultację biznesową ze mną.
Nie dziękuję
Ribbon
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin