Mastermind online - Anna Diller

Mastermind online

3 - miesięczny 
Mastermind online
dla Polek prowadzących biznes w Polsce oraz
za zagranicą 

Zacznij zarabiać więcej na tym co robisz dzięki zdobyciu od innych właścicielek firm nowych pomysłów biznesowych na temat tego jak działać online.

(START SPOTKAŃ ONLINE 23.04)

MASZ WRAŻENIE, ŻE:

Pracujesz od rana do wieczora w swoim biznesie (czasem kosztem najbliższych), ale efekty finansowe nie są takie jakie byś chciała?


Twój biznes działa i przynosi Tobie pieniądze tylko wtedy kiedy pracujesz i osobiście czuwasz aby wszystko było OK?


Mieszkasz i pracujesz za granicą i chciałabyś stworzyć własną społeczność o podobnych zainteresowaniach do Ciebie?


Twoja konkurencja działa aktywnie w Internecie, tworzy szkolenia, kursy online a Ty nie wiesz jak się   zabrać aby na tym zarobić?


Chciałabyś mieć wokół siebie więcej osób o podobnych pasjach, takich którzy będą Ci ufać i kupować Twoje produkty i usługi?


Wiesz, że powinnaś być ze swoim biznesem bardziej widoczna w social mediach, ale nie możesz się przełamać aby to zrobić?


         TY TEŻ ZASŁUGUJESZ NA TO ABY TWÓJ BIZNES WYGLĄDAŁ INACZEJ!
A JA JESTEM TUTAJ PO TO ABY POMOC CI ROZWINĄĆ SKRZYDŁA!

KIM JESTEM?

Nazywam się Anna Diller. Jestem mentorką, trenerką, założycielką Rozwijalni Kobiet - społeczności na żywo i online, w której wspieram kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów

7 lat temu rzuciłam etat, którego nie znosiłam i poszłam za głosem swojej intuicji - stworzyłam społeczność o nazwie Rozwijalnia Kobiet, bez pieniędzy, bogatego męża czy znanego nazwiska. W spotkaniach mojej społeczności wzięło już udział ponad 5 tys. właścicielek firm. 

Uczestniczki moich szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie kilkadziesiąt nowych projektów biznesowych i społecznych. W prowadzonych przeze mnie grupach Mastermind dot. budowania marki osobistej wzięło udział ponad 100 przedsiębiorczych kobiet. 

Aby inspirować kobiety do działania występowałam jako prelegentka wielu wydarzeń rozwojowych w Polsce np. „Życie bez Ograniczeń” oraz napisałam książkę „Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą”.

Społeczność, którą stworzyłam online (na FB i Instagramie) liczy wiele tysięcy osób, które aktywnie włączają się w podejmowane przeze mnie projekty oraz kupują moje produkty i usługi.

Aby jeszcze lepiej wspierać kobiety w rozwoju ukończyłam „Szkołę Mentorów”, „Akademię Trenera” oraz „Kreowanie Wizerunku” a także dziesiątki szkoleń rozwojowych, biznesowych oraz kursów online

MASTERMIND DLA POLEK PROWADZĄCYCH BIZNES
W POLSCE ORAZ ZA ZAGRANICĄ TO:

 12 spotkań online z innymi przedsiębiorczymi kobietami w trakcie
których wymienisz się doświadczeniami biznesowymi


Moje wsparcie biznesowe pomiędzy naszymi spotkaniami oraz motywacja kiedy napotkasz na wyzwania na
swojej drodze.


Roczny dostęp do 2 moich kursów online: marka osobista + budowanie własnej społeczności


1 h indywidualna konsultacja biznesowa abyś mogła zdobyć nowe pomysły na rozwój firmy i zadać nurtujące Cię pytania


   TEN MASTERMIND JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Podejmujesz mnóstwo działań, ale czujesz, że są one nieskuteczne.


Masz wrażenie, że utknęłaś ze swoim biznesem w miejscu i nie wiesz co dalej.


Chcesz mieć w końcu lepsze efekty i zarabiać więcej w swojej firmie.


Chcesz zacząć tworzyć swoje produkty online by pracować mniej a zarabiać więcej.


Chcesz rozwinąć swój zespół w branży mlm ale nie wiesz jak to zrobić.


Chciałabyś zbudować własną społeczność na lokalnym rynku ale nie wiesz od czego zacząć.


Marzysz o napisaniu i wydaniu swojej własnej książki, która będzie inspiracją dla innych.


Chcesz być niezależna od męża/partnera, sytuacji gospodarczej, politycznej itp.


Chcesz pracować mniej i
zarabiać więcej na tym co robisz by móc cieszyć się życiem.


OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

Dlaczego warto kupić kurs?

   Dzięki uczestnictwu w kursie wiem jak organizować spotkania na żywo i on line. Wiem też jak ważne w rozwoju biznesu są social media. Poznałam też zasady dotyczące tworzenia grup na FB i programy pomocne w działaniach online. Plusem kursu jest to, że każdy temat omówiony jest od podstaw oraz zawiera zeszyt ćwiczeń. Bardzo wartościowe są też cotygodniowe spotkania online, w trakcie których istnieje możliwość zadania pytań. 

Wiedza, którą nabyłam w trakcie kursu przyczyniła się do tego, że zorganizowałam w swoim sklepie z bielizną pierwsze spotkanie dla klientek „Pidżama Party”. Uczestniczki wyszły zachwycone a ja już planuję kolejne spotkania.

Daria Szczepaniak

sklep z bielizną Darii Dar

Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” dowiedziałam się: jak promować spotkania na żywojak pozyskiwać partnerów do współpracy, jak prowadzić grupy na FB, jak łączyć mlm z własną społecznością oraz jak wykorzystać program Get Response do działań online. Dużym plusem kursu jest to, że zawiera zadania, materiały pdf i mnóstwo przykładów

Dziękuję za wszystkie techniczne tipy, mnóstwo wskazówek jak działać online, uporządkowaną wiedzę w pigułce.  Dla mnie kurs BOMBA 

Katarzyna Poloszyk

branża wellness

Dzięki udziałowi w kursie dowiedziałam się jak dotrzeć do nowych klientów oraz jak sie wyróżnić na rynku. Materiał jest bardzo konkretny, zawiera ogrom przydatnych wskazówek, jest obszerny, ale nie przytłacza. 

 Kurs "Jak zbudować własną społeczność" jest idealnie opracowany dla początkujących w działaniach online. Zawiera ogrom przydatnych wskazówek, rzetelne informacje i konkretne rozwiązania. 

Alina Iwanucha

florystka

  Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” poznałam grono wspaniałych kobiet, zmobilizowałam się do wzięcia udziału w spotkaniu Rozwijalni. Dojrzewam też do tego aby wprowadzić zmiany w swoim biznesie. 

W trakcie kursu zdobyłam maksymalną ilość wiedzy w minimalnym czasie. Zadania domowe mobilizowały mnie do tego aby iść dalej i aby krok po kroku budować własną społeczność. Dziękuję za poświęcony czas podczas cotygodniowych spotkań na zoomie:-)

Romana Dąbrowska

branża wellness

ZOBACZ CO ZYSKAŁY OSOBY, KTÓRE
ZE MNĄ PRACOWAŁY:


Mentoring z Anią dał mi mnóstwo nowych pomysłów oraz jeszcze większą wiarę w mój biznes. Dzięki inspiracji Ani zorganizowałam kilka warsztatów dla kobiet w Poznaniu na temat pielęgnacji oraz makijażu. Z każdą kolejną edycją warsztaty maja coraz większe zainteresowanie.

Wdrożyłam wiele pomysłów dotyczących warsztatów, dzięki którym uczestniczki nie tylko wychodzą ze spotkań zachwycone, ale też zostają moimi klientkami. W trakcie mentoringu moja pewność siebie zdecydowanie wzrosła. Dzięki temu podejmuję coraz śmielsze wyzwania dotyczące mojego projektu co przekłada się na rozwój mojego zespołu w branży mlm.

Dzięki wskazówkom Ani treści, które publikuję w social mediach mają coraz większy zasięg a LIVE-y, które prowadzę cyklicznie, coraz większą oglądalność. Wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną, ale wiem jakie działania mam podejmować aby mój biznes rozwijał się z miesiąca na miesiąc.

Sylwia Tomalczyk, branża beauty


„Dołączając do mentoringu z Ania nie do końca wiedziałam czego się spodziewać , bardziej chodziło o moje nastawienie , bo nie byłam pewna, jakich zmian oczekuje ale wiedziałam , ze efekty naszej współpracy przyniosą owoce. W trakcie mentoringu zakończyłam współpracę ze wspólniczką, która nie dawała mi satysfakcji. Nie czułam stresu kontynuując działalność jednoosobową prowadząc gabinet kosmetyczny na Islandii ponieważ Ania cały czas mnie wspierała i ciagle w mojej głowie pojawiały się nowe pomysły. Zaczęłam krok po kroku wdrażać je w życie z czego jestem ogromnie dumna, choć na początku miałam obawy czy dam sobie radę. Zorganizowałam przyjęcie dla moich klientów w nowym miejscu, w którym świadczę usługi kosmetyczne. Atmosfera była niesamowita dlatego niebawem planuję organizować kolejne wydarzenia by budować z nimi relacje. Oprócz tego dzięki inspiracji Ani planuję już niebawem organizować cykliczne spotkania rozwojowe dla Polek w Reykiawiku aby mieć wokół siebie więcej niesamowitych kobiet oraz aby docierać z tym co robię jeszcze dalej. Dzięki mentoringowi dojrzałam również do poszerzenia oferty swoich usług.
Ania przez cały czas naszej wspólnej pracy dodawała mi skrzydeł. po każdym naszym spotkaniu miałam tysiąc nowych pomysłów (i zadań domowych…). Dziękuje kochana. Nic się nie dzieje bez przyczyny Akurat wtedy, kiedy nie wiedziałam co robić ze swoim biznesem, trafiłam na Ciebie i teraz każdego dnia dziękuje sobie, ze skorzystałam z tej szansy i cieszę się każdego poranka kiedy idę do swojego ulubionego miejsca pracy - gdzie godziny upływają bardzo szybko i przyjemnie😊

Marta Chałkowska, kosmetolog, 


"Przyznam się, że jestem często dość wymagająca i sceptyczna. I nie wiem właściwie dlaczego zdecydowałam się na to aby wziąć udział, chyba dlatego że organizowała je Ania Diller a ogólnie temat social mediów od dawna mnie bardzo interesuje (choć niekoniecznie sprzedaży produktów on line...) A jednak, jakoś tak, weszłam w to. Całe szczęście! Uważam, że w życiu nie ma przypadków i 'Kiedy uczeń jest gotowy znajduje się nauczyciel'. I mimo wahania, wątpliwości zapisałam się i bardzo się z tego cieszę. 

Oprócz tego, że była to fajna przygoda i miło spędzony czas, dostałam masę konkretów. Przede wszystkim stworzyłam cały produkt on line, od A do Z pod czułym okiem Ani i innych trenerek. Ania bardzo pilnowała by szkolenie i konsultacje nie zeszły na błahe sprawy, była wspierająca i konkretna. Stworzyłam ankietę, nauczyłam się wykorzystywać kilka narzędzi internetowych pomocnych przy budowaniu strony, tworzeniu ankiet. Założyłam konto na Instagramie. 

Wzięłam udział w cudownej sesji zdjęciowej pod okiem wspaniałej fotografki Mogłam liczyć na konstruktywne wsparcie pełne życzliwości i serdeczności na każdym kroku, za co bardzo dziękuję
Dziewczyny, nie zmarnujcie tej szansy, wejdźcie w to, to jest właśnie dla Was

Paulina Piechaczyk, psycholog


„Dzięki udziałowi w projekcie Ani Diller pomimo obaw – zaczęłam tworzyć online – i sprawia mi to wielką frajdę. Nauczyłam się przygotowywać wartościowe posty na Fb i rolki na Ig; - odkryłam, co warto zmienić na moich kontach w social mediach - aby były bardziej wartościowe i czytelne dla odbiorców. Poznałam jaki jest proces tworzenia produktu online, od technicznych szczegółów, po dokładne harmonogramy promocji i etapy kampanii sprzedażowej; 

Gdybym miała podsumować ten niezwykły czas w kilku słowach, powiedziałabym: wdzięczność, energia, wsparcie, rozwój oraz radość. Jestem dumna, że dzięki udziałowi w projekcie stworzyłam swój własny cykl szkoleń online „Szczęśliwy rodzic – szczęśliwe dziecko”. Z serca dziękuję i polecam pracę z Anną Diller!

Agata Kus-Jankowiak, psychoterapeuta


Dzięki udziałowi w projekcie „Rozkręć swoją sprzedaż online” zyskałam * nowe umiejętności obsługi stron internetowych * tworzenia stron i ankiet dla potencjalnych klientów * Zweryfikowałam błędy na social mediach, które mogły dawać mało spójny wizerunek * skorzystałam z konsultacji ze specjalista od copy writing’u, co dało mi szersza perspektywę na to jak pisac posty i jakich kluczowych słów używać * piękną sesję zdjęciową ze wspaniałą fotografką * nowe znajomości, które wzbogacają moje relacje międzyludzkie * stworzyłam landing page co dało mi ogromna satysfakcję * stworzyłam swoje pierwsze szkolenie online na temat godzinnej pielęgnacji skóry, które ruszy już za miesiąc.

Katarzyna Danielak, kosmetolog, refleksolog


„Mentoring z Anią pokazał mi, że pewne rzeczy w biznesie po prostu muszą być zrobione, jeśli chcesz go rozwijać i nie stać w miejscu. Nie ma zmiłuj 😉
Nauczyłam się, jak powstają kolejne kroki lejka sprzedażowego, jak tworzyć ofertę sprzedaży moich usług, zorganizowałam na żywo pierwsze i kolejne warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży, zaczęłam prowadzić z klientami trening mentalny online. Dzięki mentoringowi Ani przeprowadziłam mojego pierwszego i kolejnego lIVE-a, co jeszcze kilka miesięcy wydawało mi się nierealne. Ania pomogła mi także usystematyzować działania biznesowe, podpowiedziała z kim warto wejść we współpracę, aby rozwijać swój biznes.
Wiele działań jeszcze przede mną, ale wiem jakie kroki warto zrobić aby docierać do nowych klientów. Jednocześnie już niebawem planuję stworzyć listę mailingową, a w głowie kiełkują mi nowe pomysły na warsztaty, które chcę wdrożyć w życie już w najbliższych tygodniach”. Polecam pracę z Anią tym osobą, które lubią konkrety”

Marcelina Radzikowska, trener mentalny

ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W PROGRAMIE MASTERMIND?


TYLKO 10 WOLNYCH MIEJSC  W GRUPIE !

cena: 150 euro/m-c

Cena obejmuje:

12 dwugodzinnych spotkań online z innymi przedsiębiorczymi kobietami w trakcie których wymienisz się doświadczeniami  (wartość 300 euro)
1 h indywidualna konsultacja biznesowa abyś mogła zdobyć nowe pomysły na rozwój firmy i zadać nurtujące Cię pytania (wartość 150 euro)
Roczny dostęp do 2 moich kursów online: Marka osobista + Budowanie własnej społeczności
(wartość 200 euro)
Moje wsparcie biznesowe pomiędzy naszymi spotkaniami oraz dostęp do zamkniętej grupy na FB (wartość 150 euro)
Wersja elektroniczna mojej książki "Rozwiń skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobista"
(wartość 15 euro)

ŁĄCZNA WARTOŚĆ PROGRAMU TO 270 EURO MIESIĘCZNIE!

TERAZ MOŻESZ DOŁĄCZYĆ W SPECJALNEJ CENIE PŁACĄC JEDYNIE 150 EURO NA MIESIĄC (OK. 660 ZŁ)

      DOŁACZ DO GRONA 10 KOBIET, KTÓRE Z MOJĄ POMOCĄ ROZWINĄ SKRZYDŁA W SWOIM BIZNESIE W 2024 ROKU

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.