Wakacyjny networking online przedsiębiorczych kobiet
17 lipca godz 19-21


1) Weź udział w bezpłatnym networkingu online           i poznaj inne właścicielki firm.

2) Opowiedz o tym co robisz w swoim biznesie i pozyskaj nowych klientów i partnerów.

3) Posłuchaj prelekcji ekspertów: jak pozyskiwać klientów na FB, Instagramie, Linkedin oraz zdobywać partnerów do współpracy.

Dlaczego warto abyś do nas dołączyła online 17.07?

Poznasz inne przedsiębiorcze Polki prowadzące swój biznes zarówno w Polsce jak i za granicą, co może zaprocentować ciekawymi współpracami biznesowymi.


Opowiesz o swoim biznesie, dzięki czemu będziesz miała szansę aby pozyskać nowe klientki oraz ambasadorki Twojej marki.


Wysłuchasz prelekcji praktyków biznesu dzięki czemu dowiesz się: jak docierać do nowych klientów na FB, Instagramie, LInkedin oraz jak pozyskiwać partnerów do współpracy biznesowej.


Zyskasz więcej pewności siebie, "naładujesz akumulatory" i zdobędziesz nowe pomysły na to jak rozwijać swój biznes, niezależnie od tego na jakim etapie obecnie jesteś.


Co się będzie działo w trakcie naszego spotkania online?

W pierwszej części spotkania każda z obecnych osób będzie miała okazję do tego aby opowiedzieć krótko o swoim biznesie: jakie produktu/usługi oferuje, kogo szuka do współpracy, w czym może pomóc innym przedsiębiorczym dziewczynom
W drugiej części spotkania wysłuchasz krótkiej prelekcji 4 właścicielek firm:
- Anna Diller - "Jak pozyskiwać klientów na FB?"
- Joanna Bogielczyk - "Jak pozyskiwać klientów na Instagramie?"
- Katarzyna Kędzia - "Jak pozyskiwać klientów na Linkedin?"
- Anna Śmiechowska - "Jak pozyskiwać partnerów do współpracy biznesowej?"

Kto podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem?

Anna Diller

Mentorka kobiecych biznesów, założycielka Rozwijalni Kobiet. 

Wspiera kobiety w budowaniu marki w internecie oraz budowaniu własnych społeczności! Pokazuje jak dzięki odpowiednim działaniom zarabiać więcej w swoim biznesie i czerpać z niego większą satysfakcję. 

W spotkaniach jej społeczności na żywo oraz online wzięło już udział ponad 6 tysięcy właścicielek firm. Uczestniczki jej szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych. Aby inspirować kobiety do działania występowała jako prelegentka konferencji "Życie bez Ograniczeń" oraz napisała książkę "Rozwiń skrzydła 10 kroków aby zbudować markę osobistą".  Społeczność, którą stworzyła online (na FB i Instagramie) liczy kilkanaście tysięcy kobiet, które aktywnie włączają się w podejmowane przez nią projekty oraz kupują jej produkty i usługi. Stworzyła kilka kursów online, które wspierają w rozwoju przedsiębiorcze Polki zarówno w Polsce jak i za granicą.


W trakcie spotkania opowie o tym jak pozyskiwać nowych klientów na Facebooku.


Joanna Bogielczyk

Trener biznesu, ekspert od mediów społecznościowych, coach.

Jest z praktykiem z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w budowaniu wizerunku eksperta. Pomaga w tworzeniu silnych marek i zwiększaniu sprzedaży. Uczy jak skalować i automatyzować biznes przy użyciu social mediów.  Doradza jak skutecznie rozwijać siebie i własną firmę. W pracy z klientami dowodzi, że każda zmiana rozpoczyna się w swoich głowach i zależy tylko i wyłącznie od nas. 


W trakcie spotkania opowie o tym jak pozyskiwać nowych klientów na Instagramie.

Katarzyna Kędzia...

Odczarowuje LinkedIn. Uczy Wirtualne asystentki jak działać lepiej niż 97% użytkowników i wykorzystać LinkedIn by pozyskać Klienta Premium.

Opracowała autorską metodę, na podstawie której, krok po kroku, wyjaśnia strategię i zasady prowadzenia profili Klientów na LinkedIn. Pokazuje jak profesjonalnie zaopiekować się profilem i zwiększyć zasięgi oraz jak wykorzystać algorytm by działał na naszą korzyść.

Tworzy biznesowe wizytówki po polsku i po angielsku.


W trakcie spotkania opowie o tym jak pozyskiwać nowych klientów na Linkedin.

Anna Śmiechowska

Od zawsze uważa, że ubranie jest najszybszym sposobem na zmianę samopoczucia, ale tylko pod warunkiem, gdy będzie ono zgodne z Twoim Ja. Jej motto: BĄDŹ SOBĄ NIE KOPIĄ. 

Zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Prywatnie spełniona żona i mama dwójki nastolatków. Lubi tańczyć, gotować i podróżować. A to pięknie łączy się z modą. Bo ubranie podobnie jak jedzenie i taniec jest nieodłącznym elementem Twojego życia. Fascynuje ją twórczość młodych projektantów. WSPIERA POLSKIE MARKI, uczy świadomych zakupów i łączenia polskich marek z ubraniami z sieciówek.

Stylizuje sesje zdjęciowe, tworzy stylizacje do spotów reklamowych, uwielbia spotkania indywidualne, warsztaty, ale to tworzenie kampanii powoduje, że iskra w jej oku płonie najbardziej – jej kreatywność nie ma granic. Współpracuje z markami i twórcami. Prowadzi rubrykę moda w magazynie lifestylowym -POZNAŃSKI PRESTIŻ. Jest prelegentką podczas wydarzeń kobiecych.

W trakcie spotkania opowie o tym jak pozyskiwać w sieci partnerów do współpracy.


OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

DOŁACZ DO NETWORKINGU ONLINE!

Podaj swój e-mail aby otrzymać dostęp do spotkania

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.
Page Created with OptimizePress