Networking Polki - Anna Diller

Networking online
dla przedsiębiorczych
Polek z różnych krajów 
19 czerwca godz 19-21

1) Opowiedz o tym co robisz w swoim biznesie 

i pozyskaj nowych klientów i partnerów

2) Odbierz w prezencie książkę Anny Diller 

na temat budowania marki osobistej

Dlaczego warto abyś do nas dołączyła online 19.06?

Opowiesz o swoim biznesie, dzięki czemu będziesz miała szansę aby pozyskać nowe klientki oraz ambasadorki Twojej marki.


Poznasz inne przedsiębiorcze Polki prowadzące swój biznes, w różnych zakątkach świata, co może zaprocentować ciekawymi współpracami biznesowymi.


Zyskasz więcej pewności siebie, "naładujesz akumulatory" i zdobędziesz nowe pomysły na to jak rozwijać swój biznes, niezależnie od tego na jakim etapie obecnie jesteś.


Dzięki książce Anny Diller, którą otrzymasz w prezencie, dowiesz się jak krok po kroku budować swoją markę osobistą na żywo oraz online.


Co się będzie działo w trakcie naszego spotkania online?

W pierwszej części spotkania każda z obecnych osób będzie miała okazję do tego aby opowiedzieć krótko o swoim biznesie: jakie produktu/usługi oferuje, kogo szuka do współpracy, w czym może pomóc innym przedsiębiorczym dziewczynom
W drugiej części spotkania każda z obecnych osób będzie miała okazję do tego aby zaprosić pozostałe uczestniczki do swoich social mediów oraz na organizowane przez siebie wydarzenia

Kim jest Anna Diller - organizatorka spotkania?

Mentorka kobiecych biznesów, założycielka Rozwijalni Kobiet. Wspiera kobiety w budowaniu marki w internecie oraz budowaniu własnych społeczności! Pokazuje jak dzięki odpowiednim działaniom zarabiać więcej w swoim biznesie i czerpać z niego większą satysfakcję.
W spotkaniach jej społeczności na żywo oraz online wzięło już udział ponad 6 tysięcy właścicielek firm. Uczestniczki jej szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych.
Aby inspirować kobiety do działania występowała jako prelegentka konferencji "Życie bez Ograniczeń" oraz napisała książkę "Rozwiń skrzydła 10 kroków aby zbudować markę osobistą".
Społeczność, którą stworzyła online (na FB i Instagramie) liczy kilkanaście tysięcy kobiet, które aktywnie włączają się w podejmowane przez nią projekty oraz kupują jej produkty i usługi. Stworzyła kilka kursów online, które wspierają w rozwoju przedsiębiorcze Polki zarówno w Polsce jak i za granicą.

Ile to kosztuje?

Udział w 2 godzinnym spotkaniu networkingowym z Polkami z różnych krajów to jedyne 49 zł lub 12 euro !
W ramach tej ceny otrzymujesz NIE TYLKO udział w 2 godzinnym spotkaniu z kilkudziesięcioma właścicielkami firm,
ale także wersję elektroniczną książki Anny Diller "Rozwiń skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą"
Uwaga! Po zapisaniu na spotkanie i dokonaniu płatności otrzymasz dostęp do książki oraz link do spotkania na Zoom. *Jeśli chcesz płacić w euro wybierz w koszyku opcję płatność STRIPE

OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

DOŁACZ DO NETWORKINGU ONLINE!

Podaj swój e-mail aby otrzymać dostęp do spotkania

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.
Chcesz skuteczniej docierać do nowych klientów w internecie?
Myślisz o stworzeniu własnej społeczności dla kobiet? Marzy Ci się stworzenie pierwszego produktu online? Umów się na 30 min bezpłatną konsultację biznesową ze mną.
Nie dziękuję
Ribbon
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin