Networking online - Anna Diller

Networking online

Wakacyjny networking dla przedsiębiorczych Polek
za granicą 
31 sierpnia g. 19-21

1) Weź udział w bezpłatnym networkingu online 

i poznaj inne przedsiębiorcze Polki z zagranicy.

2) Opowiedz o tym co robisz w swoim biznesie 

i pozyskaj nowych klientów i partnerów.

3) Posłuchaj inspirujących prelekcji przedsiębiorczych Polek o tym jak rozwijać 

biznes w innym kraju.

Dlaczego warto abyś do nas dołączyła online 31.08?

Poznasz inne przedsiębiorcze Polki prowadzące swój biznes za granicą, co może zaprocentować ciekawymi współpracami biznesowymi.


Opowiesz o swoim biznesie, dzięki czemu będziesz miała szansę aby pozyskać nowe klientki oraz ambasadorki Twojej marki.


Wysłuchasz krótkich prelekcji przedsiębiorczych Polek o tym jak rozwijać biznes w innym kraju dzięki czemu znajdziesz pomysły na rozwój swojego biznesu niezależnie od miejsca na ziemi


Zyskasz więcej pewności siebie, "naładujesz akumulatory" i zdobędziesz nowe pomysły na to jak rozwijać swój biznes, niezależnie od tego na jakim etapie obecnie jesteś.


Co się będzie działo w trakcie naszego spotkania online?

W pierwszej części spotkania wysłuchasz krótkiej prelekcji 4 właścicielek firm:
- Anna Diller - "Jak stworzyć swój pierwszy produkt online?" (Polska)
- Kamila Czarnomska-Shiers - Więcej klientów dzięki Linkedin? (Nowa Zelandia)
- Eliza Anna-Galon - Zarabiaj więcej dzięki własnym ebook-om (Belgia)
- Anna Ewa Białkowska - Jak zbudować unikalną i spójną strategię marki? (Włochy)
W drugiej części spotkania każda z obecnych osób będzie miała okazję do tego aby opowiedzieć krótko o swoim biznesie: jakie produktu/usługi oferuje, kogo szuka do współpracy, w czym może pomóc innym przedsiębiorczym dziewczynom

Kto podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem?

Anna Diller (Polska)

Mentorka kobiecych biznesów, założycielka Rozwijalni Kobiet. 

Wspiera kobiety w budowaniu marki w internecie oraz budowaniu własnych społeczności! Pokazuje jak dzięki odpowiednim działaniom zarabiać więcej w swoim biznesie i czerpać z niego większą satysfakcję. 

W spotkaniach jej społeczności na żywo oraz online wzięło już udział ponad 6 tysięcy właścicielek firm. Uczestniczki jej szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych. Aby inspirować kobiety do działania występowała jako prelegentka konferencji "Życie bez Ograniczeń" oraz napisała książkę "Rozwiń skrzydła 10 kroków aby zbudować markę osobistą".  Społeczność, którą stworzyła online (na FB i Instagramie) liczy kilkanaście tysięcy kobiet, które aktywnie włączają się w podejmowane przez nią projekty oraz kupują jej produkty i usługi. Stworzyła kilka kursów online, które wspierają w rozwoju przedsiębiorcze Polki zarówno w Polsce jak i za granicą.


W trakcie spotkania opowie o tym jak stworzyć swój pierwszy produkt online.


Anna Ewa Białkowska (Włochy)

Od 17 lat związana z mediami – strateżka digitalowa, doświadczona i skuteczna kierowniczka działów sprzedaży i obsługi Klienta (najlepsze Biura Reklamy), charyzmatyczna liderka o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych, wykładowczyni, prelegentka.
Tworzy strategie komunikacji z wykorzystaniem metodologii Phila Bardena, bazującej na najnowszych spostrzeżeniach z dziedziny ekonomii behawioralnej, psychologii i neuroekonomii.
Współpracuje projektowo z mikro i małymi przedsiębiorstwami, wprowadzając profesjonalne podejście marketingowe do indywidualnej działalności. Tworzy strategię komunikacji, na bazie której dalej powstają: identyfikacja wizualna, copywriting spójny ze światem marki, dobór kanałów komunikacji, plan działań w social media, strona internetowa i inne materiały, przekładające się na spójną i czytelną markę, bliską potrzebom konsumentów.
Jej TOP3 wg Gallup CliftonStrengths to: Strateg | Aktywator | Maksymalista.

W trakcie spotkania opowie o tym jak zbudować unikalną i spójną strategię marki.

Kamila Czarnomska-Shiers (Nowa Zelandia)

Ekspertka rynku pracy, CEO w „Treningu Kariery”, doradca zawodowy, profesjonalna networkerka, założycielka Citrine Business Club, globalny HR Business Advisor.

Wspiera rozwój zawodowy top managerów i kadry executive. Posiada ponad 100 rekomendacji tylko na LinkedIn. Jest konkretna, rzeczowa, nastawiona na dzielenie się wiedzą i trendami HR z całego świata. Świetnie "czyta" ludzi i pomaga dostrzec im naturalne talenty, które potem układa w strategie i działania biznesowe. Działa zgodnie z metodą "Learn & Earn" według której, z założenia, każda inwestycja musi się zwrócić.

W trakcie spotkania opowie o tym jak wielki potencjał biznesowy drzemie w Linkedin

Eliza Anna Galon (Belgia)

Pomaga klientom zarabiać na ich eBOOKach i książkach Stworzyła księgarnię eBOOKnijTO.com.pl, by promować autorów i ich eBOOKi.

Wspiera przedsiębiorców w ich rozwoju biznesowym, dzięki sprzedaży i promocji ich e-booków i książek na platformach sprzedażowych (empik, allegro, apple books, amazon i kilkaset innych). Jest partnerką wydawniczą EMPIK.

Uczy jak stworzyć, wydać i sprzedać swojego własnego e-booka lub książkę, a także przekazuje tajniki budowania marki i rozwoju biznesu online za pomocą e-booka. W ciągu ostatniego roku wprowadziła prawie 100 eBOOKów i książek do EMPIK i kilkuset innych księgarni.

W trakcie spotkania opowie o tym jaki zarabiać więcej dzięki własnym ebook-om.

OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

DOŁACZ DO NETWORKINGU ONLINE!

Podaj swój e-mail aby otrzymać dostęp do spotkania

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.