Rozkręć sprzedaż - projekt UE - Anna Diller

Rozkręć sprzedaż – projekt UE

ROZKRĘĆ SWOJĄ SPRZEDAŻ ONLINE W 2023 ROKU!
- projekt dofinansowany z UE*

1) Weź udział w 2 dniowym szkoleniu na żywo z zakresu skutecznej sprzedaży online. 

2) Dopracuj swój pomysł dzięki 10h indywidualnych konsultacji biznesowych z ekspertami od sprzedaży, FB, Instagrama oraz copywritingu!

3) A na deser skorzystaj z biznesowej konsultacji wizerunkowej z profesjonalną fotografką!

Czy ten projekt jest dla Ciebie?

Prowadzisz swój biznes od jakiegoś czasu i czujesz, że przyszła pora na kolejny krok czyli na stworzenie swojego pierwszego produktu online by zarabiać nie tylko kiedy pracujesz ale też kiedy odpoczywasz?


Chcesz zarabiać w internecie na swoich produktach by być niezależną od swojego partnera oraz od sytuacji gospodarczej ale nie masz pojęcia jak się za to zabrać?


Masz w swojej głowie mnóstwo pomysłów biznesowych, ale nie wiesz od czego zacząć by przełożyły się one na większą sprzedaż w internecie?


Nie wiesz jak sprawdzić swój pomysł, stworzyć produkt online a potem go odpowiednio wypromować by zarobić na tym konkretne pieniądze?


Kto będzie Cię wspierać w tym projekcie?

Anna Diller

Mentorka kobiecych biznesów, założycielka Rozwijalni Kobiet. 

Wspiera kobiety w budowaniu marki w internecie oraz budowaniu własnych społeczności! Pokazuje jak dzięki odpowiednim działaniom zarabiać więcej w swoim biznesie i czerpać z niego większą satysfakcję. 

W spotkaniach jej społeczności na żywo oraz online wzięło już udział ponad 6 tysięcy właścicielek firm. Uczestniczki jej szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych. Aby inspirować kobiety do działania występowała jako prelegentka konferencji "Życie bez Ograniczeń" oraz napisała książkę "Rozwiń skrzydła 10 kroków aby zbudować markę osobistą".  Społeczność, którą stworzyła online (na FB i Instagramie) liczy kilkanaście tysięcy kobiet, które aktywnie włączają się w podejmowane przez nią projekty oraz kupują jej produkty i usługi. Stworzyła kilka kursów online, które wspierają w rozwoju przedsiębiorcze Polki zarówno w Polsce jak i za granicą.


Zadba o wsparcie merytoryczne oraz Twoją motywację w trakcie całego projektu. Poprowadzi dwudniowe szkolenie na żywo dotyczące tworzenia produktów online oraz 6h konsultacje indywidualnych z każdą z uczestniczek dotyczące strategii sprzedażowej.


Joanna Bogielczyk

Trener biznesu, ekspert od mediów społecznościowych, coach.

Jest z praktykiem z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w budowaniu wizerunku eksperta. Pomaga w tworzeniu silnych marek i zwiększaniu sprzedaży. Uczy jak skalować i automatyzować biznes przy użyciu social mediów.  Doradza jak skutecznie rozwijać siebie i własną firmę. W pracy z klientami dowodzi, że każda zmiana rozpoczyna się w swoich głowach i zależy tylko i wyłącznie od nas. 

W trakcie projektu zadba o wsparcie merytoryczne w temacie Instagrama. Poprowadzi  2h moduł w trakcie szkolenia na żywo oraz 2h biznesowych konsultacji indywidualnych z każdą z uczestniczek na temat Instagrama.


Anna Wołodko

Copywriterka i redaktorka

Doświadczenie zdobywała w wydawnictwach i agencji reklamowej, a obecnie prowadzi własną firmę Mint Concept Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w skutecznej komunikacji i content marketingu. Autorka kursu online i e-booka na temat copywritingu.

W trakcie projektu Anna Wołodko zadba o wsparcie merytoryczne w temacie copywritingu. Poprowadzi  2h moduł w trakcie szkolenia na żywo oraz 2h biznesowych konsultacji indywidualnych z każdą z uczestniczek na temat pisania treści do social mediów.


Joanna Kuperus

fotografka, przedsiębiorczyni, doradca wizerunkowy, praktyk, ma wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu korporacji, szkół, instytucji finansowych i rządowych. Lata i różnorodność doświadczeń ukształtowały w niej solidny fundament potrzebny do budowania autentycznej i rozpoznawalnej marki osobistej. 

Ostatnie lata spędziła na równoległym budowaniu swojej marki w oparciu o jej fotograficzne hobby. Chętnie dzieli się praktyczną wiedzą i doświadczeniem, które w połączeniu z fotografią biznesową są fantastycznym punktem wyjścia w kierunku budowania świadomej marki osobistej lub firmowej. Podczas szkoleń i indywidualnych konsultacji oraz zaplanowanej ze szczegółami sesji wizerunkowej, daje niezbędną wiedzę, która pozwala uczestnikowi ugruntować swoją pozycję w biznesie. 

W trakcie projektu Joanna Kuperus poprowadzi 4h indywidualną konsultacje wizerunkową z każdą z uczestniczek czego efektem będą profesjonalne zdjęcia do social mediów.Jakie efekty biznesowe osiągniesz, jeśli dołączysz do projektu? 

Kompleksowo przygotujesz ofertę swojego pierwszego płatnego produktu online- ebooka lub szkolenia online (do wyboru) wykorzystując do tego bezpłatne narzędzia.


Dopracujesz swój lead magnet czyli bonusu dla potencjalnych klientów (bezpłatny ebook lub wyzwanie na FB).


Nauczysz się jak odpowiednio promować swój produkt online aby przełożyło się to na sprzedaż oraz jak prowadzić prezentację sprzedażową.


Nauczysz się jak pisać skuteczne treści promujące Twój produkt
w social mediach, na stronie www oraz w
e-mail marketingu.


Poznasz narzędzia internetowe, które ułatwią Ci działanie i zwiększą skuteczność Twoich działań online, bez wydawania pieniędzy na reklamę.


Otrzymasz profesjonalną konsultację wizerunkową co pomoże Ci stworzyć wizerunek eksperta w social mediach oraz na swojej stronie www.


OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

I etap projektu - 2 dniowe szkolenie na żywo (wrzesień 2023r)

W pierwszym dniu szkolenia popracujesz nad tym:

Jak zaplanować swój cel w biznesie online na 2023 rok?
Jak zrobić badanie rynku i wybrać najlepszy pomysł na swój produkt?
Jak zrobić idealną ofertę dla różnych typów klientów?
Jak od podstaw stworzyć swój pierwszy produkt online - przygotować ofertę oraz stronę lądowania (landing page)?
Jak pisać skuteczne teksty sprzedażowe i promocyjne
- do social mediów, mailingu, na landing page itp. 
(zaproszony ekspert Anna Wołodko)
RAZEM 8H SZKOLENIA + 1H PRZERWA OBIADOWA

W drugim dniu szkolenia popracujesz nad tym:

Jak stworzyć swój bonus - lead magnet dla potencjalnych klientów (ebook lub wyzwanie na FB)?
Email marketing - jak to robić dobrze korzystając z bezpłatnych narzędzi?
Jak stworzyć swoją pierwsza kampanię sprzedażową do produktu online? (treści do social media + sekwencja maili)
Jak zrobić skuteczna prezentację sprzedażową online?
Jak rozwinąć zaangażowaną społeczność na Instagramie?
Jak podkręcić sprzedaż na FB i Instagramie? (zaproszony ekspert Joanna Bogielczyk)
RAZEM 8H SZKOLENIA + 1H PRZERWA OBIADOWA

II etap projektu - konsultacje z ekspertami: (wrzesień 2023r)

W trakcie indywidualnych konsultacji biznesowych
z ekspertami popracujesz nad:

Dopracowaniem idealnej oferty sprzedażowej dla różnych typów klientów (stworzenie lejka sprzedażowego)
Dopracowaniem swojego lead magnetu czyli bonusu dla potencjalnych klientów (bezpłatnego ebooka lub wyzwania na FB)
Przygotowaniem oferty swojego pierwszego płatnego produktu online - ebooka lub szkolenia online
Zaplanowaniem 21 dniowej kampanii sprzedażowej swojego produktu online: treści do social mediów: FB, Instagrama oraz mailingu
Zaplanowaniem skutecznych treści do swoich social mediów
RAZEM CZEKA CIĘ AŻ 10 GODZIN KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH !

III etap projektu - konsultacja wizerunkowa: (październik 2023r)

W trakcie 4h konsultacji wizerunkowej z Joanną Kuperus:


dowiesz się jak wykorzystać profesjonalne zdjęcia aby budować swoja markę w internecie
dowiesz się jak wykorzystać zdjęcia aby odpowiednio zaprezentować swoją ofertę na stronie www oraz w social mediach
dowiesz się jak profesjonalnie wyglądać na zdjęciach dzięki wykorzystaniu odpowiedniego stroju, ustawieniu, oświetleniu, rekwizytom itp
KONSULTACJE ODBĘDĄ SIĘ W STUDIU FOTOGRAFICZNYM

Dowiedz się jak ten projekt pomógł
 innym właścicielkom firm:

Katarzyna Danielak

właścicielka studia zdrowia   i urody "Pocałunek Księżyca"

Dzięki udziałowi w projekcie „Rozkręć swoją sprzedaż online” zyskałam * nowe umiejętności obsługi stron internetowych * tworzenia stron i ankiet dla potencjalnych klientów * Zweryfikowałam błędy na social mediach, które mogły dawać mało spójny wizerunek * skorzystałam z konsultacji ze specjalista od copy writing’u, co dało mi szersza perspektywę na to jak pisac posty i jakich kluczowych słów używać * piękną sesję zdjęciową ze wspaniałą fotografką * nowe znajomosci, które wzbogacają moje relacje międzyludzkie * stworzyłam landing page co dało mi ogromna satysfakcję * stworzyłam swoje pierwsze szkolenie online na temat godzinnej pielęgnacji skóry, które ruszy już za miesiac

Paulina Piechaczyk

psycholog

"Przyznam się, że jestem często dość wymagająca i sceptyczna. I nie wiem właściwie dlaczego zdecydowałam się na to szkolenie, chyba dlatego że organizowała je Ania Diller a ogólnie temat social mediów od dawna mnie bardzo interesuje. Choć niekoniecznie sprzedaży produktów on line... A jednak, jakoś tak, weszłam w to. Całe szczęście! Uważam, że w życiu nie ma przypadków i 'Kiedy uczeń jest gotowy znajduje się nauczyciel'. I mimo wahania, wątpliwości zapisałam się i bardzo się z tego cieszę. Oprócz tego, że była to fajna przygoda i miło spędzony czas, dostałam masę konkretów. Przede wszystkim stworzyłam cały produkt on line, od A do Z pod czułym okiem Ani i innych trenerek. Ania bardzo pilnowała by szkolenie i konsultacje nie zeszły na błahe sprawy, była wspierająca i konkretna. Stworzyłam ankietę, nauczyłam się wykorzystywać kilka narzędzi internetowych pomocnych przy budowaniu strony, tworzeniu ankiet. Założyłam konto na Instagramie. Wzięłam udział w cudownej sesji zdjęciowej pod okiem wspaniałej fotografki i makijażystki która nie tylko wykonała dla mnie profesjonalny makijaż, ale i wybrała scenerię do zdjęć, pokazała jak pozować a jak nie Mogłam liczyć na konstruktywne wsparcie pełne życzliwości i serdeczności na każdym kroku, za co dziękuję Ani Diller, firmie UNICO, Ani Wołodko, Joannie Bogielczyk i Joasi Kuperus. Dziękuję Wam cudowne kobiety za Wasze wspierające towarzystwo, motywację i poczucie humoru, które pomagało złapać oddech i dystans i za wiarę we mnie. Dziewczyny, nie zmarnujcie tej szansy, wejdźcie w to, to jest właśnie dla Was

Paulina Agata Kus-Jankowiak

psycholog, terapeuta integracji sensorycznej

Dzięki udziałowi w projekcie „Rozkręć swoją sprzedaż online w 2023” zyskałam: - kontakt z super babkami: Anią Diller, Asią Bogielczyk, Asią Kuperus, Anią Wołodko, Kasią i Pauliną; - pomimo obaw – zaczęłam tworzyć online – i sprawia mi to wielką frajdę; - nauczyłam się przygotowywać wartościowe posty na Fb i rolki na Ig; - odkryłam, co warto zmienić na moich kontach w SM - aby były bardziej wartościowe i czytelne dla odbiorców; - podczas konsultacji wizerunkowej miałam przyjemność „spotkać się z własną kobiecością”; - poznałam jaki jest proces tworzenia produktu online, od technicznych szczegółów, po dokładne harmonogramy promocji i etapy kampani sprzedażowej; Gdybym miała podsumować ten niezwykły czas w kilku słowach, powiedziałabym: wdzięczność, energia, wsparcie, rozwój oraz radość. Jestem dumna, że dzięki udziałowi w projekcie stworzyłam swój własny cykl szkoleń online „Szczęśliwy rodzic – szczęśliwe dziecko”. Z serca dziękuję i polecam pracę z Anną Diller!

Ile wart jest ten program?

16 godzinne szkolenie na żywo prowadzone przez ekspertów dotyczące strategii biznesowej,  sprzedaży w social mediach, copywritingu
- wartość 1000 zł
10 godzin indywidualnych konsultacji biznesowych z ekspertami na temat strategii biznesowej, sprzedaży w social mediach, copywritingu
- wartość 3500 zł
4 godzinna konsultacja wizerunkowa z profesjonalnym fotografem
wartość 1000 zł
obszerny workbook (zeszyt ćwiczeń) + materiały pomocnicze do szkolenia: szablony, checklisty, planery itp
- wartość 600 zł
bilet wstępu na spotkanie Rozwijalni Kobiet w Poznaniu
- wartość 150 zł
RAZEM WARTOŚĆ CAŁEGO PROJEKTU TO 6.250 ZŁ

CENA PROJEKTU Z UWZGLĘDNIENIEM 80% DOFINANSOWANIA ZE
ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ TO JEDYNE 1.250 ZŁ ZA CAŁOŚĆ PROGRAMU!


JEŚLI MASZ FIRMĘ Z SIEDZIBĄ W POZNANIU LUB POWIECIE POZNAŃSKIM ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ABY OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE!

Uwaga! Do projektu może dołączyć tylko 6 firm!
Zgłoś się i zacznij w końcu zarabiać więcej dzięki produktom online:
uwolnij swój czas i przestać stresować się niepewną sytuacją na rynku!

*Środki unijne pozyskujemy dzięki współpracy z firmą UNICO SZKOLENIA 
https://www.unico-szkolenia.pl/

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.