Rozwiń Skrzydła 10 kroków aby zbudować markę osobistą - Anna Diller
rozwin-skrzydla-10-krokow-aby-zbudowac-marke-osobista

Rozwiń Skrzydła

10 kroków aby zbudować markę osobistą.

Prowadzisz początkujący biznes i chcesz dotrzeć do nowych klientów? Zależy Ci na tym aby wyróżnić się spośród konkurencji? Chcesz, aby klienci polecali Twoje produkty i usługi innym? Zacznij od zbudowania marki osobistej!

 • skorzystaj z porad i doświadczeń ekspertów, którzy tworzyli swoje marki od podstaw
 • dokonaj analizy swoich możliwości i zacznij świadome kreowanie własnego wizerunku
 • wybierz spośród praktycznych narzędzi te, które najlepiej pasują do Ciebie i twoich potrzeb
 • przełam swoje blokady i pokaż światu Twoją wartość i wartość Twojego biznesu

Anna Diller – założycielka Rozwijalni Kobiet – społeczności, która skupia kilka tysięcy przedsiębiorczych kobiet z Wielkopolski.

Rozwija sieć sklepów internetowych z branży eko, zarządza zespołem ponad 1600 osób, pomaga kobietom rozwijać skrzydła w biznesie.

Książka współtworzona przez

Ekspertki

img
Dorota Doris-Wysocka
Coach, trener, facylitator, energoterapeuta, mediator rodzinny; marketingowiec z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, refleksolog, bioenergoterapeuta, absolwentka podyplomowych studiów psychologicznych.
img
Hanna Wiczanowska
Entuzjastka przemawiania publicznego, trener i mentor, zdobywczyni wielu tytułów w konkursach wystąpień publicznych organizacji Toastmasters na arenie polskiej i międzynarodowej.
img
Joanna Bogielczyk
Trener biznesu i coach, właścicielka firmy „Ekspert” Bogielczyk. Pomaga w kreowaniu silnych marki, w dotarciu do idealnych klientów i partnerów biznesowych. Realizuje projekty w obszarze strategii budowania marki.
img
Joanna Gacek-Sroka
Właścicielka marki PROPS, mama i blogerka. Szyje i projektuje torebki, które kochają kobiety. Jej marka to nie tylko produkty, ale również wiara w drugiego człowieka. Prowadzi również grupę Ona i On w biznesie.
img
Joanna Skorupska-Górska
Matka, psycholog, terapeuta i coach, wolontariuszka i pasjonatka życia i sportu. Samoświadomość ceni jako wyjątkową wartość. Przekonana, że inność to siła, której błędnie nie doceniamy.
img
Lidia Grzegorczyk
ekspert strategii biznesowej i sprzedaży produktów on-line. Pomaga mikro firmom wejść z produktem do świata online. Przedsiębiorca. Autorka Narzędziobooka – pierwszego w Polsce poradnika dla mikro firm, które chcą pozyskać klientów premium w internecie
img
Paulina Świderska
Osobista stylistka. Od ponad 10 lat pomaga ludziom dobrze się ubrać. Uwielbia pomagać kobietom i mężczyznom zagubionym w gąszczu modowych informacji, pragnącym odmienić swoje życie, nie potrafiącym korzystać z możliwości jakie daje im własna szafa.
img
Sandra Martynów
Praktyk planowania finansowego. Autorka książki „Niezbędnik finansowy. Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie”. Autorka e-booka „Na ratunek”. Współautorka 4 kolejnych książek i licznych publikacji.
img
Sylwia Błach
Pisarka, dziennikarka, felietonistka, blogerka, modelka, zawodowo programistka. Aktywistka. Uwielbia występować i dzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami. Często mówi o życiu z niepełnosprawnością ruchową.

Zbuduj markę osobistą
w 10 krokach

Przełam się!

Rozdziały książki:

 • Dowiedz się jakie są Twoje mocne strony!
 • Naucz się jak wykorzystać je w prowadzeniu swojej firmy!
 • Dowiedz się jak ruszyć z własnym biznesem!
 • Naucz się jak radzić sobie z niepowodzeniami!
 • Dowiedz się jak zdobyć środki na swoją działalność!
 • Naucz się jak zapanować nad firmowymi finansami!
 • Dowiedz się jak znaleźć środowisko, które będzie Cię wspierać!
 • Naucz się pozyskiwać partnerów do współpracy!
 • Dowiedz się jak się być bardziej pewną siebie!
 • Naucz się wyróżniać przy pomocy wyglądu!
 • Dowiedz się jak zapaść w pamięć w trakcie spotkań networkingowych i biznesowych!
 • Naucz się tworzyć swoją unikalną autoprezentację!
 • Dowiedz się jak stworzyć profil swojego idealnego klienta!
 • Naucz się budować strategię marketingową swojej firmy!
 • Dowiedz się jak możesz przenieść swój biznes do świata on-line!
 • Naucz się radzić sobie w sytuacji kryzysu!
 • Dowiedz się jak stworzyć fanpage, który będzie Twoją wizytówką!
 • Naucz się tworzyć treści, które zwrócą uwagę Twoich potencjalnych klientów!
 • Dowiedz się dlaczego warto zbudować markę osobistą!
 • Naucz się wykorzystywać opinie klientów oraz storytelling w budowaniu marki!

Rozwiń skrzydła jak one!

Opinie czytelników.

„Rozwiń Skrzydła” to absolutny „must have” na Twojej liście książek biznesowych. Warto skorzystać z doświadczenia biznesowego Ani, aby szybciej osiągnąć zaplanowane cele i uniknąć ślepych zaułków.

Praktyczne wskazówki i ćwiczenia zawarte w tej książce, będą latarnią przyświecającą Wam w drodze do sukcesu.

Gratuluję Ani debiutu i czekam na kolejne książki jej autorstwa. Z życzeniami dalszych sukcesów.

img
Katarzyna Śnieżko
CEO i współtwórca marki Organic Life

Uwielbiam takie pozycję literackie, do których bezustannie można powracać. Tej książki nie wystarczy przeczytać tylko raz, ją trzeba po prostu mieć pod ręką, sięgać do niej na co dzień…

Pierwszy raz przeczytać jednym tchem za, drugim razem zrobić notatki, za trzecim wybrać wszystko co musisz wdrożyć do życia aby odnieść swój wymarzony sukces w biznesie i życiu. A te karty do ćwiczeń to mistrzostwo świata!

Dziękuję Aniu z całego serca za bezcenną wartość jaką wniosłaś w moje życie, swoją duszą przecudownej urody i działaniem z troską na rzecz innych…

img
Agnieszka Gajewska-Ziobro
Prezes Zarządu Fundacji „Chce się żyć”, stylistka, makijażystka, linergistka, szkoleniowiec, od ponad 25 lat związana z dziedziną upiększania kobiet.

Książka Rozwiń Skrzydła” to zbiór najlepszych praktyk, które musi znać początkujący przedsiębiorca. Najbardziej w tej publikacji podoba mi się, że jest praktyczna i jasno wskazuje, od czego powinna zacząć osoba,które chce osiągnąć swój upragniony cel, czyli pracę na swoim. Ania wyznacza tą ścieżkę swoją historią. Wielką zaletą publikacji są także odpowiedzi specjalistów z różnych branż, a także praktyczne ćwiczenia.

Nie osiągniesz wielkich rzeczy, jeżeli będziesz opierać się na opinii osób z otoczenia, które nie były w miejscu do którego ty zmierzasz.

img
Agnieszka Kowalska
Projekt i Social Media Manager w pracownikzpasja.pl wspiera przedsiębiorcze kobiety w skutecznym działaniu w sieci.

„Rozwiń skrzydła” to książka o tym jak mądrze rozwijać swoją markę i zarządzać własnym biznesem. Pełna wskazówek i narzędzi, z których możesz skorzystać. Jeśli jesteś na początku budowania własnej marki osobistej czy swojego biznesu warto po nią sięgnąć. Autorka w przejrzysty sposób mówi o swoim doświadczeniu, obawach, decyzjach, sukcesach i porażkach. Eksperci, których zaprosiła do współpracy podpowiadają, jak sobie radzić ze zmianą, na co zwrócić uwagę budując markę osobistą, czy warto mieć strategię i jak zadbać o finanse. Marka osobista to waluta przyszłości, ale i teraźniejszości. Książka napisana przystępnym językiem, pełna emocji, prawdziwa, tak jak prawdziwa jest jej autorka, która podzieliła się z nami swoją historią. Polecam.

img
Katarzyna Radziejewska
mediator, konsultant ds. budowania wizerunku i komunikacji oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi, wykładowca .

W książce zawarty jest opis krok po kroku, jak, gdzie oraz z kim warto zacząć, a także jak pracować nad marką osobistą. Poradnik z ćwiczeniami, który państwu serdecznie polecam otwiera możliwości inspirująco pobudza w nas radość i silną wolę działania. Czytając można poczuć jak rosną nam skrzydła. Opisana osobista historia autorki pokazuje jak warto zawalczyć o siebie, jak warto żyć swoją pasją, bo z pasją zawsze wygrasz. Książka daje nam konkretną dawkę wiedzy, cenne wskazówki o tym, jak dobrze zorganizować swoją przyszłość i jak zdobywać wiedzę od najlepszych ekspertów w danej dziedzinie.

Życzę Państwu wielu przyjemnych chwil z książką i niech Wam skrzydła rosną.

img
Urszula Gumienna-Wysocka
Liderka z dużymi sukcesami, aktywna w budowaniu struktur sprzedażowych. Od 3 lat dyrektor w Organic Life S.A.

Anna Diller

Biografia
AUTORKA, LIDERKA,

ZARZĄDZAM ZESPOŁEM PONAD 1600 OSÓB

Cztery lata temu stworzyłam Rozwijalnię Kobiet - spotkania, w których wzięło udział już kilka tysięcy przedsiębiorczych pań z Wielkopolski.
Prowadzę vloga #ankadośniadanka, w ramach którego codziennie o poranku rozmawiam z ciekawymi przedsiębiorcami z różnych branż.
Od kilku lat rozwijam biznes online w branży eko zarządzając zespołem sprzedażowym ponad 1600 osób. Przez wiele lat prowadziłam szkolenia na temat profesjonalnego wizerunku oraz marki osobistej oraz współtworzyłam organizację Toastmasters Poznań.
Za swoje działania na rzecz kobiet zostałam nominowana w plebiscycie „Kobiety-Kobietom” miesięcznika Uroda i zostałam laureatką konkursu „Solidarność kobiet ma Sens” miesięcznika Zwierciadło.
Po 10 latach pracy na etacie w jednym z poznańskich urzędów postanowiłam założyć własną firmę aby wspierać kobiety w rozwoju ich biznesów.
"Życie bez pasji jest jak czarno-białe zdjęcie. Nie widać na nim całego uroku".

Rozwiń Skrzydła

10 kroków aby zbudować własną markę osobistą.

Skoncentrowana pigułka wiedzy o budowaniu i rozwijaniu marki osobistej, w której za jedyne 49 złotych otrzymasz:
 • 200 stron inspiracji, porad i praktycznych ćwiczeń
 •  wiedzę ekspertów w 10 obszarach budowy własnej marki
 • 10 prawdziwych historii osób, które odważyły się stać się własną marką
 • nieskończony potencjał do budowy własnej marki osobistej
anna-diller-rozwin-skrzydla-ksiazka-kup-teraz
Spotkania autorskie

Kobiety, które skorzystały z mojego doświadczenia!

Galeria
uczesniczki-spotkania-rozwijalnia-kobiet
spotkanieautorskie-z-anna-diller-pytania-od-publicznosci
promocja-rozwin-skrzydla
rozwijalnia-kobiet-rozmowa-z-ekspertem
anna-diller-autorka-rozwin-skrzydla
joanna-bogielczyk-ekspert-i-anna-diller-autorka
spotkanie-z-fanami-anna-diller
previous arrow
next arrow
uczesniczki-spotkania-rozwijalnia-kobiet
spotkanieautorskie-z-anna-diller-pytania-od-publicznosci
promocja-rozwin-skrzydla
rozwijalnia-kobiet-rozmowa-z-ekspertem
anna-diller-autorka-rozwin-skrzydla
joanna-bogielczyk-ekspert-i-anna-diller-autorka
spotkanie-z-fanami-anna-diller
previous arrow
next arrow
Potrzebujesz pomocy w budowaniu marki osobistej
lub masz pomysł na wspólny projekt?

Napisz do Mnie!

Kontakt  Odbierz bezpłatny ebook!

  Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

  We respect your privacy.