Spotkanie Rozwijalni Kobiet w Poznaniu - Anna Diller

Spotkanie Rozwijalni Kobiet w Poznaniu

PRZYJDŹ NA KOLEJNE SPOTKANIE ROZWIJALNI KOBIET
W POZNANIU 23.09 O GODZ 17-22
I ROZWIŃ SKRZYDŁA W SWOIM BIZNESIE!

•Chcesz rozwinąć swój biznes, aby zarabiać więcej i czuć większą satysfakcję z tego co robisz?

• Szukasz nowych klientów oraz partnerów do współpracy?

• Pracujesz na etacie, ale marzysz o założeniu własnego biznesu?

• Szukasz osób, które będą Cię wspierać w rozwoju oraz motywować do działania?

SPOTKANIA ROZWIJALNI KOBIET TO PRZESTRZEŃ IDEALNA DLA CIEBIE!

CO ZYSKASZ PRZYCHODZĄC NA SPOTKANIE W POZNANIU?

Otrzymasz praktyczną wiedzę biznesową od zaproszonych ekspertów, którą wykorzystasz aby rozwinąć swoją firmę


Poznasz inne przedsiębiorcze dziewczyny z Poznania i okolic, które też chcą się rozwijać i szukają osób do współpracy 


Opowiesz o tym jaki prowadzisz biznes, co chcesz osiągnąć i czym obecnie się zajmujesz i czego szukasz


Wpadniesz na niejeden super pomysł, który zrealizujesz samodzielnie lub z innymi uczestniczkami spotkania


"Naładujesz akumulatory",  zyskasz mnóstwo pozytywnej energii do działania i spędzisz czas w super towarzystwie


Dołączysz do społeczności kobiet, które będą Cię wspierać w Twoich działaniach, nawet kiedy będzie "pod górkę"


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ZACZNIJ ROZWIJAĆ SKRZYDŁA!

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO W TRAKCIE SPOTKANIA?

2 Prelekcje trwające po 1h zaproszonych ekspertów

Wysłuchasz prelekcji Anny Diller oraz Heleny Borys, dzięki którym dowiesz się jak skuteczniej działać w biznesie i jak czerpać z niego większą satysfakcję (*opis prelekcji oraz ekspertów znajdziesz niżej na stronie)


Networking

Opowiesz o swoim biznesie i nawiążesz relacje z innymi przedsiębiorczymi dziewczynami co z pewnością zaowocuje wspólnymi projektami biznesowymi.


Zdjęcia i filmy

W trakcie spotkania będziesz mogła zrobić dziesiątki zdjęć i nagrać masę materiałów wideo, które wykorzystasz w swoich social mediach.

Przerwa cateringowa z poczęstunkiem 

W trakcie 1h przerwy kawowo-networkingowej skosztujesz pysznych przekąsek przygotowanych przez hotel Park Inn by Radisson

Integracja po spotkaniu

Jeśli będziesz miała ochotę możesz zostać z nami w hotelu po oficjalnej części spotkania aby wypić drinka i zintegrować się z innymi uczestniczkami spotkania

Inna perspektywa

Zyskasz inną perspektywę i zobaczysz, że prowadzenie biznesu może być bardziej przyjemne i przynosić więcej pieniędzy i satysfakcji jeśli wiesz jak się za to zabrać.

JAKIE PRELEKCJE BIZNESOWE CZEKAJĄ NA CIEBIE?


PRELEKCJA NR 1: 

"PEWNA SIEBIE W ŻYCIU I BIZNESIE. JAK ZWIĘKSZYĆ PEWNOŚĆ I WIARĘ W SIEBIE ORAZ ZMIENIĆ MYSLENIE O SOBIE, BY NASZE PRZEKONANIA WSPIERAŁY NASZ BIZNES?"

Kluczem do sukcesu (oprócz odpowiedniej wiedzy, umiejętności i samodyscypliny) są nasze przekonania i nastawienie, czyli nasze dominujące myśli na temat siebie i tego, co jest dla nas możliwe. 

Posiadane myśli i przekonania (mindset / oprogramowanie / nastawienie) albo będą nas wspierały w osiągnięciu sukcesu i realizacji marzeń i celów, albo będą nas ograniczały, wręcz ściągały w dół i sprawiały, że nawet nie wyjdziemy do świata z pomysłem, produktem czy usługą. Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, jakie myśli nas ograniczają, ponieważ tylko po ich zidentyfikowaniu możemy je zmienić i wybrać inne, wspierające nas i nasze biznesy.

Koniecznie bądź z nami podczas najbliższej Rozwijalni, jeśli chcesz: bardziej wierzyć w siebie i swoje możliwości przestać przejmować się opiniami i krytyką innych poznać przekonania na swój temat i nauczyć się je zmieniać na wspierające zwiększyć swoją śmiałość i odwagę w wyrażaniu siebie.

PRELEGENTKA: HELENA BORYS:

Helena Borys - certyfikowany Coach Biznesowy, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego. Ukończyła kursy coachingowe w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza, 1,5 roczną Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, Szkołę Trenerów Biznesu i Coachingu Menedżerskiego „Moderator”. W procesach coachingowych często pomaga klientom pozbyć się ograniczających przekonań i odkryć to, co jest naprawdę ważne. Wspiera w budowaniu własnej indywidualną definicji sukcesu i szczęścia oraz pracuje z nimi nad poprawą umiejętności liderskich takich jak komunikacja czy asertywność. Uważa, że jedną z najważniejszych kompetencji jest komunikacja, ponieważ relacje z innymi zawsze zaczynają się od nas i od tego, jak się porozumiewamy. 

Helena to też twórczyni kręgów kobiet przedsiębiorczych i pasjonatka hawajskiego masażu i terapeutycznej pracy z ciałem Lomi Lomi Nui.


PRELEKCJA NR 2: "JAK STWORZYĆ SWÓJ PIERWSZY PRODUKT ONLINE?"

- Pracujesz od rana do wieczora w swoim biznesie (czasem kosztem najbliższych), ale efekty finansowe nie są takie jakie byś chciała? 

- Twój biznes działa i przynosi Tobie pieniądze tylko wtedy kiedy pracujesz i osobiście czuwasz aby wszystko było OK?

- Twoja konkurencja działa aktywnie w Internecie, tworzy szkolenia, kursy online a Ty nie wiesz jak się zabrać aby na tym zarobić?

PORA TO ZMIENIĆ! 

Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, niezależnie od tego czy masz kilka czy kilkanaście lat doświadczenia w biznesie, MOŻESZ ZACZĄĆ TWORZYĆ I SPRZEDAWAĆ SWOJE PRODUKTY ONLINE.

W trakcie prelekcji Anny Diller dowiesz się jak to zrobić krok po kroku - jak od podstaw stworzyć i sprzedaż swój pierwszy kurs/szkolenie online.

PRELEGENTKA: ANNA DILLER

Anna Diller - mentorka, trenerka, założycielka Rozwijalni Kobiet - społeczności na żywo i online, w której wspiera kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów, tworzeniu własnych społeczności oraz produktów online. Uczestniczki jej szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych i społecznych. W prowadzonych przeze nią grupach Mastermind dot. budowania marki osobistej wzięło udział ponad 100 przedsiębiorczych kobiet.

Aby inspirować kobiety do działania występowała jako prelegentka wielu wydarzeń rozwojowych w Polsce np. „Życie bez Ograniczeń” oraz napisała książkę „Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą”. 

Aby jeszcze lepiej wspierać kobiety w rozwoju ukończyła „Szkołę Mentorów”, „Akademię Trenera”.

Społeczność, którą stworzyła online (na FB i Instagramie) liczy wiele tysięcy osób, które aktywnie włączają się w podejmowane przeze mnie projekty. 

W 2022 roku za swoje działania na rzecz kobiet odebrała statuetkę POLKA jako 1 z 12 niezwykłych kobiet w Polsce.

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE 23.09 O GODZ 17-22?

Spotkanie odbędzie się w niezwykłych przestrzeniach hotelu Park Inn by Radisson  w Poznaniu przy ulicy Szyperskiej 22 (niedaleko Starego Rynku). 

Uczestniczki spotkania mają możliwość skorzystania z noclegu w hotelu w promocyjnej cenie. Jeśli jesteś zainteresowana skontaktuj się z organizatorką spotkania Anną Diller.

TUTAJ MOŻESZ KUPIĆ SWÓJ BILET:

OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

Dlaczego warto kupić kurs?

   Dzięki uczestnictwu w kursie wiem jak organizować spotkania na żywo i on line. Wiem też jak ważne w rozwoju biznesu są social media. Poznałam też zasady dotyczące tworzenia grup na FB i programy pomocne w działaniach online. Plusem kursu jest to, że każdy temat omówiony jest od podstaw oraz zawiera zeszyt ćwiczeń. Bardzo wartościowe są też cotygodniowe spotkania online, w trakcie których istnieje możliwość zadania pytań. 

Wiedza, którą nabyłam w trakcie kursu przyczyniła się do tego, że zorganizowałam w swoim sklepie z bielizną pierwsze spotkanie dla klientek „Pidżama Party”. Uczestniczki wyszły zachwycone a ja już planuję kolejne spotkania.

Daria Szczepaniak

sklep z bielizną Darii Dar

Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” dowiedziałam się: jak promować spotkania na żywojak pozyskiwać partnerów do współpracy, jak prowadzić grupy na FB, jak łączyć mlm z własną społecznością oraz jak wykorzystać program Get Response do działań online. Dużym plusem kursu jest to, że zawiera zadania, materiały pdf i mnóstwo przykładów

Dziękuję za wszystkie techniczne tipy, mnóstwo wskazówek jak działać online, uporządkowaną wiedzę w pigułce.  Dla mnie kurs BOMBA 

Katarzyna Poloszyk

branża wellness

Dzięki udziałowi w kursie dowiedziałam się jak dotrzeć do nowych klientów oraz jak sie wyróżnić na rynku. Materiał jest bardzo konkretny, zawiera ogrom przydatnych wskazówek, jest obszerny, ale nie przytłacza. 

 Kurs "Jak zbudować własną społeczność" jest idealnie opracowany dla początkujących w działaniach online. Zawiera ogrom przydatnych wskazówek, rzetelne informacje i konkretne rozwiązania. 

Alina Iwanucha

florystka

  Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” poznałam grono wspaniałych kobiet, zmobilizowałam się do wzięcia udziału w spotkaniu Rozwijalni. Dojrzewam też do tego aby wprowadzić zmiany w swoim biznesie. 

W trakcie kursu zdobyłam maksymalną ilość wiedzy w minimalnym czasie. Zadania domowe mobilizowały mnie do tego aby iść dalej i aby krok po kroku budować własną społeczność. Dziękuję za poświęcony czas podczas cotygodniowych spotkań na zoomie:-)

Romana Dąbrowska

branża wellness

BILET NA SPOTKANIE
DLA 1 OSOBY

199 zł

Cena obejmuje:

udział 1 osoby w spotkaniu Rozwijalni w dniu 23.09 godz 17-22
przerwa cateringowa z poczęstunkiem
(napoje + słodkie i wytrawne przekąski)
fotorelację ze spotkania
Możliwość udziału w integracji po spotkaniu
(drinki nie wliczone w cenę biletu)
Możliwość zjedzenia śniadania  z założycielką Rozwijalni (dla osób nocujących w Hotel Park by Radisson 23/24.09)

BILET NA SPOTKANIE
DLA 2 OSÓB

359 zł

Cena obejmuje:

udział 2 osób w spotkaniu Rozwijalni w dniu 23.09 godz 17-22
przerwa cateringowa z poczęstunkiem
(napoje + słodkie i wytrawne przekąski)
fotorelację ze spotkania
Możliwość udziału w integracji po spotkaniu
(drinki nie wliczone w cenę biletu)
Możliwość zjedzenia śniadania z założycielką Rozwijalni (dla osób nocujących w Hotel Park by Radisson 23/24.09)

ZOBACZ OPINIE O SPOTKANIACH ROZWIJALNI KOBIET

PRZYJDŹ NA SPOTKANIE ROZWIJALNI KOBIET W POZNANIU
I ROZWIŃ SKRZYDŁA W SWOIM BIZNESIE!

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Chcesz dołaczyć? Wypełnij zgłoszenie

Skontaktuję się z Tobą w ciągu kilku dni

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.