Stwórz produkt online - warsztaty online - Anna Diller

Stwórz produkt online – warsztaty online

STWÓRZ SWÓJ PRODUKT ONLINE W 2024 ROKU!
warsztat online + konsultacja

TERMIN WARSZTATU: 15.06 godz 9-14

1) Weź udział w 5 godzinnym warsztacie online i stwórz pomysł na swój produkt online

2) Dopracuj swój pomysł dzięki 45 min indywidualnej konsultacji biznesowej z Anną Diller, założycielką Rozwijalni Kobiet  

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Prowadzisz swój biznes od jakiegoś czasu i czujesz, że przyszła pora na kolejny krok czyli na stworzenie swojego pierwszego produktu online by zarabiać nie tylko kiedy pracujesz ale też kiedy odpoczywasz?


Chcesz zarabiać w internecie na swoich produktach by być niezależną od swojego partnera oraz od sytuacji gospodarczej ale nie masz pojęcia jak się za to zabrać?


Masz w swojej głowie mnóstwo pomysłów biznesowych, ale nie wiesz od czego zacząć by przełożyły się one na większą sprzedaż w internecie?


Nie wiesz jak sprawdzić swój pomysł, stworzyć produkt online a potem go odpowiednio wypromować by zarobić na tym konkretne pieniądze?


Kto podzieli się z Tobą doświadczeniem?

Anna Diller

Mentorka kobiecych biznesów, założycielka Rozwijalni Kobiet. 

Wspiera kobiety w budowaniu marki w internecie oraz budowaniu własnych społeczności! Pokazuje jak dzięki odpowiednim działaniom zarabiać więcej w swoim biznesie i czerpać z niego większą satysfakcję. 

W spotkaniach jej społeczności na żywo oraz online wzięło już udział ponad 6 tysięcy właścicielek firm. Uczestniczki jej szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych. Aby inspirować kobiety do działania występowała jako prelegentka konferencji "Życie bez Ograniczeń" oraz napisała książkę "Rozwiń skrzydła 10 kroków aby zbudować markę osobistą".  Społeczność, którą stworzyła online (na FB i Instagramie) liczy kilkanaście tysięcy kobiet, które aktywnie włączają się w podejmowane przez nią projekty oraz kupują jej produkty i usługi. Stworzyła kilka kursów online, które wspierają w rozwoju przedsiębiorcze Polki zarówno w Polsce jak i za granicą.

Poprowadzi szkolenie online dotyczące tworzenia produktów online oraz 45 min konsultacje indywidualną z każdą z uczestniczek.Jakie efekty osiągniesz, jeśli dołączysz do szkolenia? 

Przygotujesz ofertę swojego pierwszego płatnego produktu online- ebooka lub szkolenia online wykorzystując do tego bezpłatne narzędzia.


Stworzysz swój lead magnet czyli bonusu dla potencjalnych klientów (bezpłatny ebook lub wyzwanie na FB).


Nauczysz się jak odpowiednio promować swój produkt online aby przełożyło się to na sprzedaż.


Dowiesz się jak pisać skuteczne treści promujące Twój produkt
w social mediach, na stronie www oraz w
e-mail marketingu.


Poznasz narzędzia internetowe, które ułatwią Ci działanie i zwiększą skuteczność Twoich działań online, bez wydawania pieniędzy na reklamę.


Otrzymasz 45 min profesjonalną konsultację biznesową, dzięki której dopracujesz swój pomysł na produkt online


OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

I etap  -  5 h szkolenie online - termin 15.06 godz 9-14

W trakcie szkolenia online popracujesz nad:

Jak od podstaw stworzyć swój pierwszy produkt online?
Jak przygotować ofertę oraz stronę lądowania (landing page)?
Jak pisać skuteczne teksty promujące Twój produkt w Internecie
Jak stworzyć swój bonus - lead magnet dla potencjalnych klientów (ebook lub wyzwanie na FB)?
Jak stworzyć swoją pierwsza kampanię sprzedażową do produktu online? (treści do social media + sekwencja maili)
Jak podkręcić sprzedaż na FB i Instagramie?
Jak wykorzystać email marketing do promowania swojego produktu
RAZEM 5H SZKOLENIA 

II etap - indywidualna 45 min konsultacja z Anną Diller

Dowiedz się co o szkoleniach z Anną Diller
myślą inne uczestniczki:

Katarzyna Danielak

właścicielka studia zdrowia   i urody "Pocałunek Księżyca"

Dzięki udziałowi w projekcie „Rozkręć swoją sprzedaż online” zyskałam * nowe umiejętności obsługi stron internetowych * tworzenia stron i ankiet dla potencjalnych klientów * Zweryfikowałam błędy na social mediach, które mogły dawać mało spójny wizerunek * skorzystałam z konsultacji ze specjalista od copy writing’u, co dało mi szersza perspektywę na to jak pisac posty i jakich kluczowych słów używać * piękną sesję zdjęciową ze wspaniałą fotografką * nowe znajomosci, które wzbogacają moje relacje międzyludzkie * stworzyłam landing page co dało mi ogromna satysfakcję * stworzyłam swoje pierwsze szkolenie online na temat godzinnej pielęgnacji skóry, które ruszy już za miesiac

Paulina Piechaczyk

psycholog

"Przyznam się, że jestem często dość wymagająca i sceptyczna. I nie wiem właściwie dlaczego zdecydowałam się na to szkolenie, chyba dlatego że organizowała je Ania Diller a ogólnie temat social mediów od dawna mnie bardzo interesuje. Choć niekoniecznie sprzedaży produktów on line... A jednak, jakoś tak, weszłam w to. Całe szczęście! Uważam, że w życiu nie ma przypadków i 'Kiedy uczeń jest gotowy znajduje się nauczyciel'. I mimo wahania, wątpliwości zapisałam się i bardzo się z tego cieszę. Oprócz tego, że była to fajna przygoda i miło spędzony czas, dostałam masę konkretów. Przede wszystkim stworzyłam cały produkt on line, od A do Z pod czułym okiem Ani i innych trenerek. Ania bardzo pilnowała by szkolenie i konsultacje nie zeszły na błahe sprawy, była wspierająca i konkretna. Stworzyłam ankietę, nauczyłam się wykorzystywać kilka narzędzi internetowych pomocnych przy budowaniu strony, tworzeniu ankiet. Założyłam konto na Instagramie. Mogłam liczyć na konstruktywne wsparcie pełne życzliwości i serdeczności na każdym kroku, za co dziękuję Ani Diller i firmie UNICO. 

Dziewczyny, nie zmarnujcie tej szansy, wejdźcie w to, to jest właśnie dla Was

Paulina Agata Kus-Jankowiak

psycholog, terapeuta integracji sensorycznej

Dzięki udziałowi w projekcie „Rozkręć swoją sprzedaż online w 2023” zyskałam: - kontakt z super babkami: Anią Diller, Asią Bogielczyk, Asią Kuperus, Anią Wołodko, Kasią i Pauliną; - pomimo obaw – zaczęłam tworzyć online – i sprawia mi to wielką frajdę; - nauczyłam się przygotowywać wartościowe posty na Fb i rolki na Ig; - odkryłam, co warto zmienić na moich kontach w SM - aby były bardziej wartościowe i czytelne dla odbiorców; - - poznałam jaki jest proces tworzenia produktu online, od technicznych szczegółów, po dokładne harmonogramy promocji i etapy kampani sprzedażowej; Gdybym miała podsumować ten niezwykły czas w kilku słowach, powiedziałabym: wdzięczność, energia, wsparcie, rozwój oraz radość. Jestem dumna, że dzięki udziałowi w projekcie stworzyłam swój własny cykl szkoleń online „Szczęśliwy rodzic – szczęśliwe dziecko”. Z serca dziękuję i polecam pracę z Anną Diller!

Ile to kosztuje?

5 godzinne szkolenie online prowadzone przez ekspertkę, dotyczące strategii biznesowej,  sprzedaży w social mediach, copywritingu itd
- wartość 490 zł
45 min indywidualna konsultacja biznesowa z Anną Diller 
- wartość 390 zł
Zeszyt ćwiczeń + materiały pomocnicze do szkolenia
- wartość 99 zł
egzemplarz książki Anny Diller "Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą" (wersja elektroniczna)
- wartość 49 zł
RAZEM WARTOŚĆ TO 1.028 ZŁ
CENA DLA CIEBIE TYLKO W TEJ EDYCJI TO 399 zł !!!

CENA PROMOCYJNA DLA CIEBIE ZA SZKOLENIE + KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ Z ANNĄ DILLER TO TYLKO W PIERWSZEJ EDYCJI - 399 zł

Zgłoś się poniżej i zacznij w końcu zarabiać więcej dzięki produktom online: uwolnij swój czas i przestać stresować się niepewną sytuacją na rynku!

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.