Konsultacje Biznesowe - Anna Diller

Konsultacje Biznesowe

INDYWIDUALNE KONSULTACJE BIZNESOWE 

Znajdź nowe pomysły na rozwój swojej firmy oraz zacznij skuteczniej pozyskiwać klientów w Internecie.

MASZ WRAŻENIE, ŻE:

Pracujesz od rana do wieczora w swoim biznesie (czasem kosztem najbliższych), ale efekty finansowe nie są takie jakie byś chciała?


Twój biznes działa i przynosi Tobie pieniądze tylko wtedy kiedy pracujesz i osobiście czuwasz aby wszystko było OK?


Mieszkasz i pracujesz za granicą i chciałabyś stworzyć własną społeczność o podobnych zainteresowaniach do Ciebie?


Twoja konkurencja działa aktywnie w Internecie, tworzy szkolenia, kursy online a Ty nie wiesz jak się   zabrać aby na tym zarobić?


Chciałabyś mieć wokół siebie więcej osób o podobnych pasjach, takich którzy będą Ci ufać i kupować Twoje produkty i usługi?


Wiesz, że powinnaś być ze swoim biznesem bardziej widoczna w social mediach, ale nie możesz się przełamać aby to zrobić?


       TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE CORAZ CZĘŚCIEJ WĄTPISZ WE WŁASNE SIŁY I ZASTANAWIASZ SIĘ CZY ZAŁOŻENIE SWOJEJ FIRMY TO BYŁ DOBRY POMYSŁ!

Doskonale Cię rozumiem! Jeszcze kilka lat temu miałam podobnie. Zapieprzałam od rana do wieczora. Ledwo wystarczało mi na rachunki i o mały włos a rzuciłabym to wszystko w cholerę i wróciła na etat, którego nie znosiłam. Miałam wtedy 2 wyjścia: poddać się albo zawalczyć o to by Rozwijalna Kobiet stała się dochodowym biznesem. Jak się pewnie domyślasz, wybrałam drugie rozwiązanie i „dzięki” pandemii zaczęłam rozwijać zwój biznes online. 

Stworzyłam szkolenia i kursy online. Dodałam do swojej oferty różne produkty dla różnych typów klienta. Przekazałam pewne zadania innym osobom a z niektórych całkowicie zrezygnowałam. Dzięki temu przestałam walczyć o przetrwanie a zaczęłam zarabiać kilkukrotnie więcej niż dotychczas, jednocześnie pracując mniej i mając więcej czasu dla rodziny, przyjaciół oraz na swoje przyjemności.

         TY TEŻ ZASŁUGUJESZ NA TO ABY TWÓJ BIZNES WYGLĄDAŁ INACZEJ!
A JA JESTEM TUTAJ PO TO ABY POMOC CI ROZWINĄĆ SKRZYDŁA!


KIM JESTEM?

Nazywam się Anna Diller. Jestem mentorką, trenerką, założycielką Rozwijalni Kobiet - społeczności na żywo i online, w której wspieram kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów

7 lat temu rzuciłam etat, którego nie znosiłam i poszłam za głosem swojej intuicji - stworzyłam społeczność o nazwie Rozwijalnia Kobiet, bez pieniędzy, bogatego męża czy znanego nazwiska. W spotkaniach mojej społeczności wzięło już udział ponad 5 tys. właścicielek firm. 

Uczestniczki moich szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie kilkadziesiąt nowych projektów biznesowych i społecznych. W prowadzonych przeze mnie grupach Mastermind dot. budowania marki osobistej wzięło udział ponad 100 przedsiębiorczych kobiet. 

Aby inspirować kobiety do działania występowałam jako prelegentka wielu wydarzeń rozwojowych w Polsce np. „Życie bez Ograniczeń” oraz napisałam książkę „Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą”.

Społeczność, którą stworzyłam online (na FB i Instagramie) liczy wiele tysięcy osób, które aktywnie włączają się w podejmowane przeze mnie projekty oraz kupują moje produkty i usługi.

Aby jeszcze lepiej wspierać kobiety w rozwoju ukończyłam „Szkołę Mentorów”, „Akademię Trenera” oraz „Kreowanie Wizerunku” a także dziesiątki szkoleń rozwojowych, biznesowych oraz kursów online

INDYWIDUALNE KONSULTACJE  BIZNESOWE ZE MNĄ TO:

   1,5 h lub 3h indywidualna rozmowa online ze mną, w trakcie której w 100% skupiam się na przekazaniu swojego doświadczenia biznesowego


Indywidualnie przygotowane "zadanie domowe" po mentoringu, dzięki któremu wdrożysz w życie otrzymane wskazówki


BONUS 1: Wersja elektroniczna mojej książki "Rozwiń skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą"


BONUS 2: Polecenie 3-5 osób/firm, z którymi będziesz mogła nawiązać współpracę na żywo lub online


   Prowadzenia biznesu możesz nauczyć się na różne sposoby. Możesz czytać książki, brać udział w kursach online, korzystać z coachingu czy grup mastermind.
Ale pracując ze mną jako z mentorką biznesową, będziesz mieć dostęp nie tylko do mojej wiedzy, doświadczenia, zaufanych kontaktów, ale też z moją pomocą zobaczysz szerszą perspektywę i będziesz potrafiła łączyć różne obszary i fragmenty wiedzy i umiejętności w spójną całość.

CO ZYSKASZKORZYSTAJĄC Z INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI?

       Pomogę Ci określić cel w Twoim biznesie i wybrać główne produkty oraz usługi na których będziesz zarabiać.


  Pomogę Tobie ocenić Twoje pomysły, ryzyka i szanse oraz podjąć decyzje, dzięki którym unikniesz wielu błędów.


 Podpowiem Tobie rozwiązania oraz podzielę się z Tobą wiedzą, która będzie Ci w tej chwili najbardziej potrzebna.


Podzielę się swoim doświadczeniem biznesowym i opowiem w jaki sposób podobny problem rozwiązali inni przedsiębiorcy.


Pokażę Ci nie tylko jak znaleźć klientów, ale też jak skutecznie sprzedać im Twój produkt/usługę.


Pomogę Tobie stworzyć i z sukcesem sprzedać Twój pierwszy kurs lub szkolenie online


       Pomogę Tobie stworzyć Twoją społeczność dla kobiet w Polsce lub za granicą


Polecę Tobie zaufane osoby pod kątem współpracy na żywo albo online


Dam Tobie wsparcie również w trudnych momentach – kiedy pojawią się wyzwania i trudności w drodze do Twojego celu.


CO ZYSKAŁY OSOBY, KTÓRE PRACOWAŁY ZE MNĄ INDYWIDUALNIE?

OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

Dlaczego warto kupić kurs?

   Dzięki uczestnictwu w kursie wiem jak organizować spotkania na żywo i on line. Wiem też jak ważne w rozwoju biznesu są social media. Poznałam też zasady dotyczące tworzenia grup na FB i programy pomocne w działaniach online. Plusem kursu jest to, że każdy temat omówiony jest od podstaw oraz zawiera zeszyt ćwiczeń. Bardzo wartościowe są też cotygodniowe spotkania online, w trakcie których istnieje możliwość zadania pytań. 

Wiedza, którą nabyłam w trakcie kursu przyczyniła się do tego, że zorganizowałam w swoim sklepie z bielizną pierwsze spotkanie dla klientek „Pidżama Party”. Uczestniczki wyszły zachwycone a ja już planuję kolejne spotkania.

Daria Szczepaniak

sklep z bielizną Darii Dar

Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” dowiedziałam się: jak promować spotkania na żywojak pozyskiwać partnerów do współpracy, jak prowadzić grupy na FB, jak łączyć mlm z własną społecznością oraz jak wykorzystać program Get Response do działań online. Dużym plusem kursu jest to, że zawiera zadania, materiały pdf i mnóstwo przykładów

Dziękuję za wszystkie techniczne tipy, mnóstwo wskazówek jak działać online, uporządkowaną wiedzę w pigułce.  Dla mnie kurs BOMBA 

Katarzyna Poloszyk

branża wellness

Dzięki udziałowi w kursie dowiedziałam się jak dotrzeć do nowych klientów oraz jak sie wyróżnić na rynku. Materiał jest bardzo konkretny, zawiera ogrom przydatnych wskazówek, jest obszerny, ale nie przytłacza. 

 Kurs "Jak zbudować własną społeczność" jest idealnie opracowany dla początkujących w działaniach online. Zawiera ogrom przydatnych wskazówek, rzetelne informacje i konkretne rozwiązania. 

Alina Iwanucha

florystka

  Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” poznałam grono wspaniałych kobiet, zmobilizowałam się do wzięcia udziału w spotkaniu Rozwijalni. Dojrzewam też do tego aby wprowadzić zmiany w swoim biznesie. 

W trakcie kursu zdobyłam maksymalną ilość wiedzy w minimalnym czasie. Zadania domowe mobilizowały mnie do tego aby iść dalej i aby krok po kroku budować własną społeczność. Dziękuję za poświęcony czas podczas cotygodniowych spotkań na zoomie:-)

Romana Dąbrowska

branża wellness

Katarzyna Stawska

Mentorka, Trenerka Biznesu, Teatroterapeutka, Francja

Katarzyna Dąbrowicz

Specjalistka od wirtulanej magii: kreuje sklepy internetowe i przywołuje magiczne newslettery, Polska

Wioletta Tarach

Ekspertka Rozwoju Osobistego i Networkmarketingu, Niemcy


„Dołączając do mentoringu z Ania nie do końca wiedziałam czego się spodziewać , bardziej chodziło o moje nastawienie , bo nie byłam pewna, jakich zmian oczekuje ale wiedziałam , ze efekty naszej współpracy przyniosą owoce. W trakcie mentoringu zakończyłam współpracę ze wspólniczką, która nie dawała mi satysfakcji. Nie czułam stresu kontynuując działalność jednoosobową prowadząc gabinet kosmetyczny na Islandii ponieważ Ania cały czas mnie wspierała i ciagle w mojej głowie pojawiały się nowe pomysły. Zaczęłam krok po kroku wdrażać je w życie z czego jestem ogromnie dumna, choć na początku miałam obawy czy dam sobie radę. Zorganizowałam przyjęcie dla moich klientów w nowym miejscu, w którym świadczę usługi kosmetyczne. Atmosfera była niesamowita dlatego niebawem planuję organizować kolejne wydarzenia by budować z nimi relacje. Oprócz tego dzięki inspiracji Ani planuję już niebawem organizować cykliczne spotkania rozwojowe dla Polek w Reykiawiku aby mieć wokół siebie więcej niesamowitych kobiet oraz aby docierać z tym co robię jeszcze dalej. Dzięki mentoringowi dojrzałam również do poszerzenia oferty swoich usług.
Ania przez cały czas naszej wspólnej pracy dodawała mi skrzydeł. po każdym naszym spotkaniu miałam tysiąc nowych pomysłów (i zadań domowych…). Dziękuje kochana. Nic się nie dzieje bez przyczyny Akurat wtedy, kiedy nie wiedziałam co robić ze swoim biznesem, trafiłam na Ciebie i teraz każdego dnia dziękuje sobie, ze skorzystałam z tej szansy i cieszę się każdego poranka kiedy idę do swojego ulubionego miejsca pracy - gdzie godziny upływają bardzo szybko i przyjemnie”

Marta Chałkowska, kosmetolog, 


„Dzięki udziałowi w projekcie Ani Diller pomimo obaw – zaczęłam tworzyć online – i sprawia mi to wielką frajdę. Nauczyłam się przygotowywać wartościowe posty na Fb i rolki na Ig; - odkryłam, co warto zmienić na moich kontach w social mediach - aby były bardziej wartościowe i czytelne dla odbiorców. Poznałam jaki jest proces tworzenia produktu online, od technicznych szczegółów, po dokładne harmonogramy promocji i etapy kampanii sprzedażowej; 

Gdybym miała podsumować ten niezwykły czas w kilku słowach, powiedziałabym: wdzięczność, energia, wsparcie, rozwój oraz radość. Jestem dumna, że dzięki udziałowi w projekcie stworzyłam swój własny cykl szkoleń online „Szczęśliwy rodzic – szczęśliwe dziecko”. Z serca dziękuję i polecam pracę z Anną Diller!

Agata Kus-Jankowiak, psychoterapeuta


„Mentoring z Anią pokazał mi, że pewne rzeczy w biznesie po prostu muszą być zrobione, jeśli chcesz go rozwijać i nie stać w miejscu. Nie ma zmiłuj
Nauczyłam się, jak powstają kolejne kroki lejka sprzedażowego, jak tworzyć ofertę sprzedaży moich usług, zorganizowałam na żywo pierwsze i kolejne warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży, zaczęłam prowadzić z klientami trening mentalny online. Dzięki mentoringowi Ani przeprowadziłam mojego pierwszego i kolejnego lIVE-a, co jeszcze kilka miesięcy wydawało mi się nierealne. Ania pomogła mi także usystematyzować działania biznesowe, podpowiedziała z kim warto wejść we współpracę, aby rozwijać swój biznes.
Wiele działań jeszcze przede mną, ale wiem jakie kroki warto zrobić aby docierać do nowych klientów. Jednocześnie już niebawem planuję stworzyć listę mailingową, a w głowie kiełkują mi nowe pomysły na warsztaty, które chcę wdrożyć w życie już w najbliższych tygodniach”. Polecam pracę z Anią tym osobą, które lubią konkrety”

Marcelina Radzikowska, trener mentalny

ILE KOSZTUJĄ INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z ANNĄ DILLER?

Najczęściej
wybierany

1,5 GODZINNY INDYWIDUALNA
KONSULTACJA BIZNESOWA

499 zł

1,5 h indywidualna rozmowa online ze mną,
w trakcie której w 100% skupiam się na przekazaniu swojego doświadczenia biznesowego
Indywidualnie przygotowane "zadanie domowe" po mentoringu, dzięki któremu wdrożysz w życie otrzymane wskazówki
BONUS 1: Wersja elektroniczna mojej książki "Rozwiń skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą"

3 GODZINNA INDYWIDUALNA
KONSULTACJA BIZNESOWA

899 zł

3 h indywidualna rozmowa online ze mną,
w trakcie której w 100% skupiam się na przekazaniu swojego doświadczenia biznesowego
Indywidualnie przygotowane "zadanie domowe" po mentoringu, dzięki któremu wdrożysz w życie otrzymane wskazówki
BONUS 1: Wersja elektroniczna mojej książki "Rozwiń skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą"
BONUS 2: Polecenie 3-5 osób/firm, z którymi będziesz mogła nawiązać współpracę na żywo lub online

Jeszcze się zastanawiasz?

Czas i tak upłynie. Możesz czekać kolejny rok lub dwa! Ale czy to coś zmieni w Twoim biznesie?

 Nie sądzę. Podejmij decyzję od razu i dołącz do Programu Mentoringowego, który pomoże 

Ci wprowadzić nowe produkty do swojej oferty i zarabiać więcej w swoim biznesie! 


© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.