6 - miesięczny 
Program
Mentoringowy 
„Rozwiń skrzydła
w biznesie”

 Zacznij zarabiać więcej w swoim biznesie dzięki zbudowaniu marki online lub stworzeniu własnej społeczności!


MASZ WRAŻENIE, ŻE:

Nie zarabiasz tyle ile byś chciała w swoim biznesie i czasem ledwo wiążesz koniec z końcem.


Pracujesz od rana do wieczora ale efekty nie są dalekie od tego co sobie założyłaś.


Coraz częściej brakuje Ci wiary w siebie i zastanawiasz się czy to wszystko ma sens.


Ludzie, którymi się otaczasz  nie wspierają Cię tak jak byś chciała i traktują Twój biznes jak zabawę. 


Inni „wyskakują z lodówki” w social mediach a twoje produkty/usługi są prawie niewidoczne.


Wiesz, że powinnaś być ze swoim biznesem online ale nie możesz się przełamać aby to zrobić.


       TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE CORAZ CZĘŚCIEJ WĄTPISZ WE WŁASNE SIŁY I ZASTANAWIASZ SIĘ CZY ZAŁOŻENIE SWOJEJ FIRMY TO BYŁ DOBRY POMYSŁ!

Doskonale Cię rozumiem! Jeszcze kilka lat temu miałam podobnie. Zapieprzałam od rana do wieczora. Ledwo wystarczało mi na rachunki i o mały włos a rzuciłabym to wszystko w cholerę i wróciła na etat, którego nie znosiłam. Miałam wtedy 2 wyjścia: poddać się albo zawalczyć o to by Rozwijalna Kobiet stała się dochodowym biznesem. Jak się pewnie domyślasz, wybrałam drugie rozwiązanie i „dzięki” pandemii zaczęłam rozwijać zwój biznes online. 

Stworzyłam szkolenia i kursy online. Dodałam do swojej oferty różne produkty dla różnych typów klienta. Przekazałam pewne zadania innym osobom a z niektórych całkowicie zrezygnowałam. Dzięki temu przestałam walczyć o przetrwanie a zaczęłam zarabiać kilkukrotnie więcej niż dotychczas, jednocześnie pracując mniej i mając więcej czasu dla rodziny, przyjaciół oraz na swoje przyjemności.

         TY TEŻ ZASŁUGUJESZ NA TO ABY TWÓJ BIZNES WYGLĄDAŁ INACZEJ!
A JA JESTEM TUTAJ PO TO ABY POMOC CI ROZWINĄĆ SKRZYDŁA!

Nazywam się Anna Diller

Jestem mentorką, trenerką, założycielką Rozwijalni Kobiet - społeczności na żywo i online, w której wspieram kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów

6 lat temu rzuciłam etat, którego nie znosiłam i poszłam za głosem swojej intuicji - stworzyłam społeczność o nazwie Rozwijalnia Kobiet, bez pieniędzy, bogatego męża czy znanego nazwiska. W spotkaniach mojej społeczności wzięło już udział ponad 5 tys. właścicielek firm. 

Uczestniczki moich szkoleń i spotkań zrealizowały wspólnie kilkadziesiąt nowych projektów biznesowych i społecznych. W prowadzonych przeze mnie grupach Mastermind dot. budowania marki osobistej wzięło udział ponad 100 przedsiębiorczych kobiet. 

Aby inspirować kobiety do działania występowałam jako prelegentka wielu wydarzeń rozwojowych w Polsce np. „Życie bez Ograniczeń” oraz napisałam książkę „Rozwiń Skrzydła. 10 kroków aby zbudować markę osobistą”.

Społeczność, którą stworzyłam online (na FB i Instagramie) liczy wiele tysięcy osób, które aktywnie włączają się w podejmowane przeze mnie projekty oraz kupują moje produkty i usługi.

Aby jeszcze lepiej wspierać kobiety w rozwoju ukończyłam „Szkołę Mentorów”, „Akademię Trenera” oraz „Kreowanie Wizerunku” a także dziesiątki szkoleń rozwojowych, biznesowych oraz kursów online

    PROGRAM MENTORINGOWY "ROZWIŃ SKRZYDŁA W BIZNESIE" TO:

   6 miesięcy indywidualnych sesji mentoringowych ze mną, w trakcie których prowadzę Cię za
rękę w rozwoju Twojego biznesu.


Moje wsparcie biznesowe pomiędzy naszymi spotkaniami oraz motywacja kiedy napotkasz na wyzwania na
swojej drodze.


   Mnóstwo materiałów, szablonów, narzędzi biznesowych ode mnie abyś mogła wprowadzić w życie nowe rozwiązania.


     6 miesięcy udziału w spotkaniach Rozwijalni Kobiet* oraz możliwość dotarcia z tym co robisz do setek przedsiębiorczych kobiet.


   TEN  PROGRAM MENTORINGOWY JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Podejmujesz mnóstwo działań, ale czujesz, że są one nieskuteczne.


Masz wrażenie, że utknęłaś ze swoim biznesem w miejscu i nie wiesz co dalej.


 Chcesz mieć w końcu lepsze efekty i zarabiać więcej w swojej firmie.


Chcesz zacząć tworzyć swoje produkty online by pracować mniej a zarabiać więcej.


Chcesz rozwinąć swój zespół w branży mlm ale nie wiesz jak to zrobić.


Chciałabyś zbudować własną społeczność na lokalnym rynku ale nie wiesz od czego zacząć.


Marzysz o napisaniu i wydaniu swojej własnej książki, która będzie inspiracją dla innych.


Chcesz być niezależna od męża/partnera, sytuacji gospodarczej, politycznej itp.


Chcesz pracować mniej i
zarabiać więcej na tym co robisz by móc cieszyć się życiem.


   Prowadzenia biznesu możesz nauczyć się na różne sposoby. Możesz czytać książki, brać udział w kursach online, korzystać z coachingu czy grup mastermind.
Ale pracując ze mną jako z mentorką biznesową, będziesz mieć dostęp nie tylko do mojej wiedzy, doświadczenia, zaufanych kontaktów, ale też z moją pomocą zobaczysz szerszą perspektywę i będziesz potrafiła łączyć różne obszary i fragmenty wiedzy i umiejętności w spójną całość.

CO ZYSKASZ
DOŁACZAJĄC DO
MOJEGO PROGRAMU
MENTORINGOWEGO?

       Pomogę Ci określić cel w Twoim biznesie i wybrać główne produkty oraz usługi na których będziesz zarabiać.


  Pomogę Tobie ocenić Twoje pomysły, ryzyka i szanse oraz podjąć decyzje, dzięki którym unikniesz wielu błędów.


 Podpowiem Tobie rozwiązania oraz podzielę się z Tobą wiedzą, która będzie Ci w tej chwili najbardziej potrzebna.


Podzielę się swoim doświadczeniem biznesowym i opowiem w jaki sposób podobny problem rozwiązali inni przedsiębiorcy.


Pokażę Ci nie tylko jak znaleźć klientów, ale też jak skutecznie sprzedać im Twój produkt/usługę.


    Dam Tobie wsparcie również w trudnych momentach – kiedy pojawią się wyzwania i trudności w drodze do Twojego celu.


OPINIE

Jak ten kurs pomógł innym?

Laoret vulput platea semper venena minim sagitt portti ipsume vertis tempor lectus lacusa evenie proina dolors intege.

Michael Roberts

Web Designer

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Michelle Robes

Illustrator

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris est condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Linda Thomas

Copywriter

Dlaczego warto kupić kurs?

   Dzięki uczestnictwu w kursie wiem jak organizować spotkania na żywo i on line. Wiem też jak ważne w rozwoju biznesu są social media. Poznałam też zasady dotyczące tworzenia grup na FB i programy pomocne w działaniach online. Plusem kursu jest to, że każdy temat omówiony jest od podstaw oraz zawiera zeszyt ćwiczeń. Bardzo wartościowe są też cotygodniowe spotkania online, w trakcie których istnieje możliwość zadania pytań. 

Wiedza, którą nabyłam w trakcie kursu przyczyniła się do tego, że zorganizowałam w swoim sklepie z bielizną pierwsze spotkanie dla klientek „Pidżama Party”. Uczestniczki wyszły zachwycone a ja już planuję kolejne spotkania.

Daria Szczepaniak

sklep z bielizną Darii Dar

Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” dowiedziałam się: jak promować spotkania na żywojak pozyskiwać partnerów do współpracy, jak prowadzić grupy na FB, jak łączyć mlm z własną społecznością oraz jak wykorzystać program Get Response do działań online. Dużym plusem kursu jest to, że zawiera zadania, materiały pdf i mnóstwo przykładów

Dziękuję za wszystkie techniczne tipy, mnóstwo wskazówek jak działać online, uporządkowaną wiedzę w pigułce.  Dla mnie kurs BOMBA 

Katarzyna Poloszyk

branża wellness

Dzięki udziałowi w kursie dowiedziałam się jak dotrzeć do nowych klientów oraz jak sie wyróżnić na rynku. Materiał jest bardzo konkretny, zawiera ogrom przydatnych wskazówek, jest obszerny, ale nie przytłacza. 

 Kurs "Jak zbudować własną społeczność" jest idealnie opracowany dla początkujących w działaniach online. Zawiera ogrom przydatnych wskazówek, rzetelne informacje i konkretne rozwiązania. 

Alina Iwanucha

florystka

  Dzięki udziałowi w kursie „Jak zbudować swoją społeczność” poznałam grono wspaniałych kobiet, zmobilizowałam się do wzięcia udziału w spotkaniu Rozwijalni. Dojrzewam też do tego aby wprowadzić zmiany w swoim biznesie. 

W trakcie kursu zdobyłam maksymalną ilość wiedzy w minimalnym czasie. Zadania domowe mobilizowały mnie do tego aby iść dalej i aby krok po kroku budować własną społeczność. Dziękuję za poświęcony czas podczas cotygodniowych spotkań na zoomie:-)

Romana Dąbrowska

branża wellness

Jak będzie wyglądać nasza wspólna praca?

Przez kolejne 6 miesięcy będziesz korzystać z mojego wsparcia biznesowego. Będziemy spotykać się co 2 tygodnie na 1h sesjach mentoringowych, w trakcie których będziemy wspólnie pracować nad Twoimi celami biznesowymi, które ustalimy na pierwszym spotkaniu. Po każdym spotkaniu otrzymasz ode mnie zadanie domowe, dzięki któremu wdrożysz w życie konkretne rozwiązania biznesowe.

Pomiędzy naszymi sesjami będziesz mogła liczyć na moje wsparcie, mój feed back, dodatkowe materiały oraz motywację, jeśli napotkasz na swojej drodze wyzwania.

Tematy naszych spotkań będą podążać za tym czego w danym momencie będziesz najbardziej potrzebować. Możesz być pewna, że będę stała z boku i pilnowała aby Twój rozwój zmierzał w ustalonym przez Ciebie kierunku. 

W międzyczasie będziesz brać udział w spotkaniach Rozwijalni Kobiet (jeśli taką opcję wybierzesz) aby dotrzeć do nowych klientów oraz partnerów do współpracy.

ALE TO NIE WSZYSTKO! DODATKOWO OTRZYMASZ:

1) Dostęp do 2 kursów online: na temat budowania własnej społeczności oraz budowania marki osobistej!

2) Sesję fotograficzną lub jeśli zdecydujesz się na stworzenie własnej społeczności - mój przyjazd aby wystąpić na zorganizowanym przez Ciebie spotkaniu (również za granicą).

3) Zaproszenie na uroczysty lunch ze mną (gdy będziemy razem tworzyć społeczność w innym mieście lub kraju - ja przyjadę do Ciebie).

4) Zaproszenie do 30 min wywiadu online ze mnąŁączna wartość tych korzyści to ponad 15 tys. złotych, ale zdaję sobie sprawę, że na ten moment to może być dla Ciebie „kosmiczna cena”. Wiem jak to jest kiedy wkładasz w swój biznes mnóstwo serca a efektów finansowych jeszcze nie widać.  

Dlatego przygotowałam dla Ciebie takie rozwiązanie, z którego będziesz mogła skorzystać już teraz aby zacząć z moją pomocą rozwijać skrzydła w swoim biznesie. Do tego Programu Mentoringowego może dołączyć tylko 10 kobiet, a kwota za cały            6-miesięczny Program to NIE 10 ani 15 tysięcy złotych ale 3.999 zł w opcji PREMIUM a w opcji VIP 4.999 zł


  DAJ SOBIE SZANSĘ ABY ZA 6 MIESIĘCY BYĆ ZE SWOIM BIZNESEM
W ZUPEŁNIE INNYM MIEJSCU!   

NIE CZEKAJ! ZACZNIJ DZIAŁAC JUŻ DZIŚ!

           MOŻESZ WYBRAĆ 2 OPCJE PRACY ZE MNĄ:


W zależności od tempa w jakim chcesz działać oraz efektów jakie chcesz osiągnąć, przygotowałam dla Ciebie 2 opcje:

Pakiet Premium 
(tylko 2 miejsca)

Gdy zależy Ci na tym aby rozwinąć przede wszystkim biznes online 

12 sesji mentoringowych online
po 1h (wartość 8388zł)
Roczny dostęp do kursu online „Bądź widoczną marką” (wartość 399zł)
Roczny dostęp do kursu online „Zbuduj swoją społeczność” (wartość 499zł)
Bonus: dodatkowe materiały pdf: checklisty, szablony, narzędzia (wartość 499zł)
Uroczysty lunch biznesowy na zakończenie Programu (wartość 499zł)
Publikacja nt uczestniczki na FB i Instagramie Rozwijalni Kobiet (wart. 299zł)
 30 minutowy wywiad online na FB Rozwijalni Kobiet (wartość 399zł)
Sesja fotograficzna - 5 profesjonalnych zdjęć lub moje wystąpienie na Twoim evencie (wartość 799zł)
Opieka mentorki - Anny Diller pomiędzy spotkaniami (wartość 2000 zł)
Łączna wartość Programu to 13.781 zł!
Cena dla Ciebie - tylko w tej edycji
to tylko 3.999 zł !

Pakiet VIP 
(tylko 2 miejsca)

Gdy chcesz rozwinąć biznes online, a także dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów z Poznania i okolic

12 sesji mentoringowych online
po 1h (wartość 8388zł)
dostęp do kursu online „Bądź widoczną marką” (wartość 399zł)
dostęp do kursu online „Zbuduj swoją społeczność” (wartość 499zł)
Bonus: dodatkowe materiały pdf: checklisty, szablony, narzędzia (wartość 499zł)
Uroczysty lunch biznesowy na zakończenie Programu (wartość 499zł)
Publikacja nt uczestniczki na FB i Instagramie Rozwijalni Kobiet (wart. 299zł)
 30 minutowy wywiad online na FB Rozwijalni Kobiet (wartość 399zł)
Sesja fotograficzna - 5 profesjonalnych zdjęć lub moje wystąpienie na Twoim evencie
(wartość 799zł)
Opieka mentorki - Anny Diller pomiędzy spotkaniami (wartość 2000 zł)
Bilet wstępu na 6 spotkań Rozwijalni Kobiet (wartość 1074 zł)
1 sesja mentoringowa na żywo 
 z Anną Diller - 1,5h (wartość 999 zł)

Łączna wartość Programu to 16.453 zł!
Cena dla Ciebie - tylko w tej edycji
to tylko 4.999 zł !

      DOŁACZ DO GRONA 10 KOBIET, KTÓRE Z MOJĄ POMOCĄ ROZWINĄ SKRZYDŁA W SWOIM BIZNESIE W 2023 ROKU

Jeszcze się zastanawiasz?

Czas i tak upłynie. Możesz czekać kolejny rok lub dwa! Ale czy to coś zmieni w Twoim biznesie?

 Nie sądzę. Podejmij decyzję od razu i dołącz do Programu Mentoringowego, który pomoże 

Ci wprowadzić nowe produkty do swojej oferty i zarabiać więcej w swoim biznesie! 

© Strona opracowana przez Rozwijalnia Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Odbierz bezpłatny ebook!

Poznaj 11 sposobów na rozkręcenie fanpage-a na FB + Otrzymuj ciekawe porady biznesowe od założycielki Rozwijalni Kobiet!

We respect your privacy.
Page Created with OptimizePress