Program mentoringowy.

„ROZWIŃ SKRZYDŁA
W BIZNESIE”

  • Prowadzisz początkujący biznes i utknęłaś w miejscu?
  • Chcesz mieć lepsze efekty i zarabiać więcej w swojej firmie?
  • Jesteś zmęczona działaniami, które nie przynoszą efektów?
  • Masz dość uczenia się tylko na własnych błędach?
  • Chcesz zarabiać na swojej pasji, ale nie wiesz jak to zrobić?
  • Podejmujesz mnóstwo działań, ale czujesz, że są nieskuteczne?
Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Program mentoringowy
“ROZWIŃ SKRZYDŁA W BIZNESIE”!

Program Mentoringowy „Rozwiń Skrzydła w Biznesie” jest sposobem na to abyś z szarej, żmudnej, przepełnionej bezskuteczną walką o klienta codzienności, przeszła do realizacji Twoich biznesowych celów i marzeń!
Praca ze mną pozwoli Ci znacznie skrócić Twój czas uczenia się na swoich własnych błędach. Pomogę Ci uniknąć pułapek i oszczędzić sobie wielu frustracji i pieniędzy.

Jak będziemy działać?

KORZYŚCI:

Pomogę Ci określić cel w Twoim biznesie i wybrać główny produkt/usługę, na której będziesz zarabiać.

Pomogę Ci ocenić swoje zasoby i przeanalizować konkurencję.

Wspólnie określimy kto jest Twoim idealnym klientem i jak do niego dotrzeć.

Ustalimy Twój plan komunikacji i dobierzemy narzędzia niezbędne w mediach społecznościowych i internecie.

Pokażę Ci nie tylko jak znaleźć klientów, ale też jak skutecznie sprzedać im Twój produkt/usługę.

Podzielę się swoim doświadczeniem biznesowym i opowiem w jaki sposób podobny problem rozwiązali inni przedsiębiorcy.

Wszystko, co chcesz wiedzieć!

JAK PRZEBIEGA I ILE TRWA Mentoring „Rozwiń Skrzydła w Biznesie”?
Standardowa formuła to jedno spotkanie trwające 60 minut. Cały Program przewiduje około 6 spotkań z mentorem wtedy przełoży się on konkretnie na wzrost Twoich przychodów w biznesie! Inwestycja w Twój biznes to 399 zł/ 1 sesja + materiały ode mnie. Oczywiście to od Ciebie zalezy z ilu spotkań ze mną skorzystasz - czy poprzestaniesz na 1 konsultacji czy dłużej popracujemy razem.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SESJE?
Sesje prowadzone są najczęściej w Poznaniu i okolicach, jak również oraz online na terenie całej Polski.

CZY PROGRAM „Rozwiń Skrzydła w Biznesie” JEST DLA CIEBIE?
Dowiesz się w trakcie bezpłatnej konsultacji online, którą dla Ciebie przygotowałam! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ 30min konsultację ze mną! Wybierz dogodny termin z mojego kalendarza i porozmawiajmy na temat tego jak możesz rozwinąć swój biznes! Masz pytania? Napisz lub zadzwoń tel. 504-366-789

opinie klientów

Anię poznałam prawie dwa lata temu ,gdy brałam udział w Rozwijalni Kobiet , której jest założycielką. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie! To kobieta petarda, której nie można zatrzymać. Jak mówi o sobie „ najpierw działam, a potem myślę”. I to jest prawda, bo działa z sukcesem na wielu płaszczyznach, ale przede wszystkim pomaga raczkującym przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła. Ja dzięki Ani, jej pozytywnej energii i doświadczeniu zyskałam nie tylko wiedzę, ale poznałam wiele fantastycznych dziewczyn, które postanowiły iść własną drogą . Aniu dziękuję

img
Małgorzata Hajduk
projektantka mody

Ania Diller - odważna kobieta, która wytrwale dąży do spełnienia swoich marzeń. Mam wrażenie, że Ania jest po prostu nie do zatrzymania. Imponuje wielu kobietom, wspiera je w rozwoju i pomaga im rozwijać skrzydła. Odpowiedzialność to jej mocna cecha która zawsze prowadzi do jej wysokiej efektywności i realizacji wielu zadań z sukcesem.

img
Urszula Gumienna-Wysocka
dyrektor Organiclife S.A.

Miałam przyjemność brać udział w 2 edycji Programu Mastermind, który stworzyła Ania Diller i uważam, że przystąpienie do Programu to była bardzo dobra decyzja. Ogrom wiedzy merytorycznej, przemiła atmosfera oraz wsparcie od członków grupy i prowadzących, pozwoliło mi rozwinąć swój biznes z tygodnia na tydzień i dało kopa do działania. Polecam!

img
Agnieszka Franckiewicz
PaniMama Handmade

Ania Diller - jest bardzo kreatywną osobą zarówno pod względem marketingowym, jaki budowania wokół siebie fantastycznej społeczności kobiet, czego świetnym dowodem jest rozbudowywana offline i online przez nią społeczność Rozwijania Kobiet. Polecam współpracę z Anią każdemu, kto chce kreatywnie rozwijać swój biznes w oparciu o markę osobistą, być w sieci jej zaufanych kontaktów biznesowych i czerpać z tego korzyści zarówno w życiu, jak i w biznesie.

img
Agata Limanówka
strateg i psycholog biznesu, coach PCC ICF, autor książek, wydawca, pomysłodawca projektu Doskonale Niedoskonali, www.agatalimanowka.pl
Wiesz czego chcesz?

Umówmy się na mentoring, który zmieni Twój biznes!

img

Mentoring z Anną Diller!

Rozwiń swój biznes! Standardowa formuła to jedno spotkanie trwające 60 minut. Cały Program przewiduje około 6 spotkań z mentorem wtedy przełoży się on konkretnie na wzrost Twoich przychodów w biznesie! Inwestycja w Twój biznes to 399 zł / 1 sesja + materiały dodatkowe

Zapisuję się!
Sprawdź, co potrafię!

Umów się na wstępną konsultację online!

Chcesz rozwinąć swój biznes?

Napisz do mnie!

Kontakt